Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Programozonak keszulok es...

Programozonak keszulok es erdekelne hogy ki mennyit keres es mit kell tennie erte? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Az erdekelne hogy kinek hol es milyen fizetese van es mit kell erte teljesitenie.. meg a programozok szoktak altalaban ceges autot kapni?

2014. ápr. 3. 07:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

itt elég sok vélemény van... annyira azért nem rózsás a helyzet...

Egyébként ez nagyon vállalat és településfüggő. Vidéken kevesebbet kapsz, pesten egy multicégnél előfordulhat hogy kapsz autót, bár ez inkább a vezetőpozíciókra jellemző. Én (személy szerint) nem informatikusként dolgozom, viszont rengeteg ismerősöm van aki igen, de céges kocsiról eddig még egyik se számolt be. Meg vannak elégedve a fizetésükkel (magyar viszonylatban) de ha többre vágysz akkor érdemes kipróbálnod nyugaton. Gondolom nyelvtudás van, hiszen ebben a szakmában minimum középfokú angol nélkül nem sokat lehet kezdeni (na meg diplomát sem adnak anélkül:)). Szóval tény, külföldön sincs kolbászból a kerítés, de ha jó vagy a szakmádban akkor ott is kapsz vele állást és szebb fizetést.

2014. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Miért kapnának autót? Lent ülnek a pincében napi 12-16 órát és látástól mikulásig dolgoznak. Mobilt kapnak, hogy hétvégén is elérhetők legyenek.

Fizetés 100e -től fölfelé, szaktudástól és cégtől függően.

2014. ápr. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem szokás 12-16 órákat programozni, ne írj f#szságokat.

Itt is 8 órás a megszokott munkaidő, mint a legtöbb helyen.

2014. ápr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Valóban 8 óra a jellemző, bár néha plusz túlóri is megesik cégtől függően.

Viszont a 100e az a nagyon-nagyon alja semmi munka lehet egy lehúzós cégnél én félállásban egy webes cégnél megkeresek bőven ennyit.

2014. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Autó: nem. Minek? Ez nem fuvarozó munka és nem is kell kiszállni címre. Mi több, otthonról is lehet programozni (persze cégfüggő).


Fizu: én speciel nettó 200-250 körül kapok, egy kis cégben. Nagyobb cégben, több tapasztalattal lehet többet is keresni.


Mit kell tenni: hát programozni, alkalmazásokat fejleszteni bizonyos feladatokra, önállóan problémát megoldani, adott esetben önállóan új technológiákat tanulni.

2014. ápr. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 iostream ***** válasza:
50%
500 nettó, de ezért sajnos három közepesen csinos hölgyet is ki kell elégítsek rendszeresen :( Nagyon nehéz meló ez a programozás, ne akarjatok ilyenek lenni.
2014. ápr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Vállalkozóként nyomom, de fejlesztek ugyanúgy.

Pontos fizut nem tudok mondani, mert ugye az adóval sakkozáson nagyon sok múlik(NAV-osok ne figyeljenek ;)), de olyan 600-700 nettó.

Mivel Én vagyok a cég, a céges autót magamnak adom, ha kell, de nincs rá szükségem igazából :D

2014. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!