Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kell srt fájlt használni?

Hogy kell srt fájlt használni?

Figyelt kérdés
Van egy filmem és sajna még nem jelent meg magyarul és így angol.letöltöttem hozzá egy feliratot ami .srt fájl.Hogy kell használni az srt fájlt hogy lássam a magyar feliratot a film közben?
2009. okt. 29. 18:50
 1/8 A kérdező kommentje:
ja igen am egy mappában vannak és ugyanaz a nevük csak a kiterjesztés más
2009. okt. 29. 18:55
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ha elindítod a filmet automatikusan mennie kéne a feliratnak is! Nem tudom mivel nézed a filmet, de ajánlom neked a VLC Media Player-t az egyik legegyszerűbb és legjobb lejátszó! De amúgy minden lejátszónál kilehet választani a felirat file-t ha nem indulna el!
2009. okt. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az avi és srt legyen egy mappában. Azonos legyen a nevük XyZ.avi és XyZ.srt ha elindítod a lejátszódat automatikusan megjelenik a felirat...kivéve WMP...
2009. okt. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
áhá..most már jó.thx all!
2009. okt. 29. 22:55
 5/8 anonim ***** válasza:
kiírod dvd-re és a dvd-lejátszó(ha van!) lejátssza
2009. nov. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekem semmivel sem adja hozzà... pedig kulon hozzàadtam file-ban is a feliratot:(
2012. aug. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Használj KmPlayer-t. Most mit használsz,
2012. aug. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Látom sok hasznos tanácsot enm kaptál..

Amennyiben nem akarja hozzáadni a feliratot lejátszásnál, akkor nincs más dolgod mint hogy leszüneteled a filmet és a legelejére vissaztekered. Amint ez megvan csak fogd az srt fájlt és húzd rá a képre. Ez a legtöbb videó lejátszónál működik de azthiszem a lejátszó menüjébe is hozzálehet adni. Általába amint behúztad utána ki is írja hogy felirat csatolva, vagy valami hasonló. De amint elindítod a filmet úgyis rájössz hogy sikerült-e vagy nem.

Amit leírtam azt teszteltem KMP és VLC vidó lejátszókon , de ajállom mindenki figyelmébe a KMP-t én évek óta azt használom, szerintem nincs jobb nála.

2013. máj. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!