Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Hogy kezdjek programozni?

Hogy kezdjek programozni?

Figyelt kérdés
Kerestem de nem találtam semmit a programozásról. És akárhogy kutattam az interneten ijenket olvastam"Ahoz hogy programot Írj programozói tudás szükséges". És rákerestem erre a programozásra az interneten. Csak olyan dolgokat találtam ami számomra magas. Csak az a baj hogy sajnos egyáltalán nem tudom hogy kezdjem el milyen programmal. Időm lenne rá meg gyakorolni is napi 5-6 órahossza. Milyen programmal kezdjem milyen dolgokat tanuljak hozzá?
2011. nov. 26. 16:05
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Járj ki egy ehhez kapcsolódó iskolát.
2011. nov. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
:)) [link]
2011. nov. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
De ott van a baj hogy 8. os vagyok szeretek a számítógéppel babrálni meg ilyenek.És érdekelne mert hallom meg olvasom hogy ír magának 1 saját programot.És hogy hogy csinálja hogy kezdjem el ezeket nemtudom.:S Nem álmodom arról hogy nagy hacker leszek meg ilyenek én nem is szeretnék ezzel másnak kár/fájdalmat okozni hogy tönkreteszem valamijét.
2011. nov. 26. 16:16
 4/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm oisjfpijeijőáfjádsj ! :)
2011. nov. 26. 16:17
 5/27 anonim ***** válasza:
en is 8.os vok, fel eve kezdtem bele a phpba:) en eloszor a Liberty Basic nyelvet tanultam meg, abban a programozas alapjait kb meg lehet tanulni, ajanlom neked is
2011. nov. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Amint látjátok régóta raktam ki a kérdést és most megörültem...Egyes ismerőseim az tmondták használjak C++-t mások mást és belegabajodtam... az 1 etlen amit tudok pár parancs a jegyzettömbe .. legyen szíves valaki 1 irányba elmondani... 1 ik ismerős honlapot tud készíteni.. másik ipri programozó és és most csak alapot szeretnék építeni nem szeretnék semmitse még tanulni csak parancsokat..
2011. nov. 26. 20:36
 7/27 A kérdező kommentje:
Most körbenéztem és csak azt látom hogy 10 emberből 10 mást mond és 1 másnak ellenkező dolgokat hogy mivel kezdjen... szeretnék 1 embert aki tud segíteni mert ha mindenki ir akkor belegabajodok hogy meiket kezdjem
2011. nov. 26. 20:42
 8/27 anonim ***** válasza:

Szia

1 kérdés most gépet szeretnél programozni?

vagy programot írni ?


mert a 2ő nem ugyan az :)

2011. nov. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Programot szeretnék irni :D
2011. nov. 26. 22:31
 10/27 anonim ***** válasza:

Szia.


AKKOR !


Visual Basic : [link]


pascal : [link]

[link]

2011. nov. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!