Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » A blade xp miért nem olvassa...

A blade xp miért nem olvassa be az usb-t?

Figyelt kérdés
nem engedi az usb-t feltelepiteni
2008. márc. 14. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

részletesebb leírás kell.

mit akartál csinálni, hogyan csináltad, mit mondott?

akkpr talán tudunk válaszolni.

2008. márc. 15. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem tudodm pontosan a részleteket mert haveromnak van vele problémája

ő azt monta nekem hogy amikor telepiteni szeretné az usb-t nem tudja mert az ix nem ismeri fel

a részleteket megkérdezem ha megvan leirom

köszi a választ

2008. márc. 15. 10:53
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

Általában az xp ismeri az usbket, telepíti hozzá a szükséges drivert. Most ha eszközt dug rá, és azt nem tudja telepíteni az más.


Amúgy olyan, hogy blade xp hivatalosan nincs. Nem létező operációs rendszer, így ne csodálkozzon, ha egy hackelt oprendszer hibát jelent.

2008. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elöző válaszadónak üzenem: olyan nem létezik, hogy "nem létezik".

Mielőtt áttértem a Vistára , közelebbről megismertem a blédet. Ha rendesen van telepítve mindent felismer és a M.S. is hitelesnek ismeri fel.

2008. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
az a baj hogy egy csomóan ilyen olyan xp modokat használnak amik egyáltalán nem kompatibilisek. Soha ne használj ilyenoylan szirszar oprendszer modkoat
2008. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem a blade op.rendszer, hanem ez a semmitmondó,ugyanakkor általánositó, mindent egy kalap alá vevő válasz a SZIR-SZAR.

Arra gondolt-e az elöző válasz adó, hogy talán nem mindenkinek van 30-40 ezer forintja +venni az eredetit, vagy akkor ez a kategória már nem is ember????? Üdv: Rokk@rudi

2008. máj. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Tekintve hogy egy xp-licensz 20000Ft, Vista 25000Ft...

Én úgy vagyok vele, hogy akinek jó a gépe, annak futja Vistára.

2008. jún. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Az USB egy csatlakozó, amit belerak azt lehet hogy nem ismeri fel az XP. De pl. ez egy mp3 lejátszó, akkor adtak hozzá egy telepítő CD lemezt, előbb azt telepítse fel, és csak utána dugja bele az eszközt. Jónak kell lennie.

2008. júl. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert M$ $zar. Használj linuxot :D
2008. nov. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
A blade XP azért hogy kevesebb helyet foglaljon és hogy gyorsabban menyjen ,kiszedtek belőle egy csomó programot a sok Driverrel együtt...telepítsd a 2.0-s USB Drivert és garantáltan menni fog
2008. dec. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!