Kezdőoldal » Számítástechnika » Programozás » Valaki tud segíteni további...

Szotyi41 kérdése:

Valaki tud segíteni további lent (Modelllezés)?

Figyelt kérdés
Van két modellem ezt kéne animálni egy futás ugrás lenne.Én nem értek hozzá csak szoftver tervezéshez.THANK
2011. máj. 28. 16:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
bender?
2011. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
mindegy csak sok kicsi obj fájl legyen
2011. máj. 28. 23:01
 3/19 A kérdező kommentje:
elég csak egy fegyvertartás HEEELP
2011. máj. 29. 12:22
 4/19 anonim ***** válasza:

Talán ez lenne a legegyszerűbb:


[link]


A Program lényege hogy alapból van benne egy csontváz ami előre animálva van.Neked csak annyit kell tenned hogy be töltöd a modelled,a vertex pontokat hozzá rendeled a csontváz adott pontjaihoz és készen is vagy:


futás,ugrás,séta,gugolás,fegyver tartás,újra töltés..stb,stb minden megvan.


A másik megoldás az lehet hogy az FPS Creator nevű program Modell Packjaiból használod az animált modelleket,illetve azok animált csontvázait:

[link]


Ha tetszik a modell használod,ha nem akkor le hámozod a modellt a csontvázról és a csontvázt felhasználod a saját modellednek.


A 3. megoldás hogy megtanulsz animálni:)

Ajánlom az anim8ort-t,egyszerűen egész jó animációkat lehet vele kreálni:


[link]


Illetve még ott Blender:

[link]


És a FragMotion amit ajánlani tudok:

[link]


Más megoldást sajnos nem tudok ajánlani,esetleg érteklődj még itt:


[link]

2011. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
cod4hez nem tud valamelyikőtök animokat, és modelleket csinálni?
2011. máj. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 tabaki ***** válasza:
Kérdezőnek: De hol vannak a modellek? Vagy nem akarod publikálni őket, nehogy lenyúlják? És mikorra kellene? Lehet, hogy Blenderben meg tudnám csinálni, de nem biztos, hogy értem a feladatot...
2011. máj. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

2 válaszolónak:kösz én nem letöltök vmit és utána megmondom hogy mit csináljon hanem én magam már megírtam hogy mit csináljon.

Utolsó válaszolónak:Nos azt naon megköszönném ha megtudnád csinni és szotyi41@hotmail.com vok vegyél fel ott átadom a cuccot és garantálom ha kész a gamem kinn lessz a neved. amm h szeretnéd megnédni amit edig csintam gmkgames.mlap.hu szoftvareket készítek csak a modellezéshe nem vok király

2011. jún. 3. 16:43
 8/19 tabaki ***** válasza:
Nemigen igazodom el ebben a laza nyelvezetben, én magam egy kissé karótnyelt vagyok, pl. nemtom mi az, hogy vegyél fel... Küldök egy mélt, gondolom, az jó, hacsak nem erről beszélsz eleve...
2011. jún. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

2 vagyok.


Am én sem igazán vágom hogy most miről beszélsz xD


"kösz én nem letöltök vmit és utána megmondom hogy mit csináljon hanem én magam már megírtam hogy mit csináljon"


Mégis mit írtál meg?Nem értem.

Én azt hittem csontváz alapú mozgás animációra van szükséged a modelledhez és én lehetőségeket ajánlottam arra hogy hogyan tudsz egyszerűen hozzá jutni csontváz alapú mozgás animációkhoz emberi karaktereknek.


Amiket fel soroltam azokban benne van MINDEN fajta emberi mozgás ami csak kelhet.


De ha nem erre gondoltál "segítség" alatt hanem arra hogy valaki csinálja meg neked a te igényeid alapján,akkor ott a fórum amit utoljára linkeltem.1001 embert találsz ott aki meg csinálja neked,de azt nem tudom hogy ki fogja ingyen.


Talán az előző válaszoló ha sikerül ,meg értetned vele hogy hogyan is akarod a modelleket eljuttatni neki xD


Sok sikert:)

2011. jún. 4. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 tabaki ***** válasza:
Megnéztem a honlapodat, illetve belekukkantottam némelyik játékodba is. Letöltöttem az ottani modelleket, addig is ismerkedem a stílusoddal. :) Lesznek majd kérdéseim, csak megint rohanok.
2011. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!