Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet Nero-val dvd-t...

Hogyan lehet Nero-val dvd-t írni (avi kiterjesztésű filmet szeretnék megírni)?

Figyelt kérdés
2008. nov. 11. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Belépsz a Neroba, ott választhatsz hogy cd vagy dvd.


A dvd-t választod, majd DVD-Rom (ISO) gombra kattintasz.

Majd rányomsz az ÚJ gombra.

Jobb oldalon kitallózod a megírni kívánt filmet és áthúzod a bal oldalra.


Majd felül van olyan hogy ÍRÁS. Rákattintasz, beállítod a sebességet, a címkét, és már írhatod is.

2008. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Így nem enged avi fájlt írni.
2008. nov. 11. 11:07
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg? Nálam így működik.

Lehet másfajta Nerod van ahol már másképp kell. Szerintem írd le melyik fajta, és akinek olyan van akkor az tud segíteni.

2008. nov. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy értelmezhetetlen fájlformátum. Verzió: 7.0.1.4.
2008. nov. 11. 12:00
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Nekem is hetes néróm van.Amiről az előbb magyaráztak neked,az asszem a nyolcas.Szóval:megnyitod a kályhát,majd ott kiválasztod,hogy adat dvd készítése.Ott tallózod be vagy húzd rá,aztán...stb.Így működnie kell,tuti,nálam müxik.Csak az lehet a baj,hogy így nem tudsz rendes dvd menüt készíteni.Simán csak fenn lesz az avi fájl a dvd-en.A géped lejátssza,de asztali lejátszó nem biztos.Van amelyik lejátssza,van amelyik nem.Ha olyan dvd-t akarsz csinálni,amiben menük is vannak,meg tuti minden asztali lejátszón megy,az kicsit bonyolultabb.Meg szerintem felesleges sz*rság.Sokkal nagyobb is lesz,nem fér majd csak egy film a dvd-re,amúgy meg felmegy négy(esetleg öt,az már nem nagyon biztos)
2008. nov. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
A kérdés az volt hogy dvd-t szeretne írni avibol.Tehát belemész simán dvd írása betallózod amit írni akarsz arra figyelj hogy egy menetes írás legyen aztán írás.Át konvertálja dvdbe utána felírja a lemezre.Ennyi másfél órát igénybe vesz.
2008. nov. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Te most a dvd video készítése menüpontról beszélsz,amit én direkt nem magyaráztam el.Az adat dvd is dvd:)Nem egyértelmű,hogy mire gondol.Egyébként tényleg így kell,amit te mondasz.:)Csak próbáltam lebeszélni róla,mert felesleges dolog szerintem.Így kidobsz minden dvd lemez mellé még hármat,némi csicsa kedvéért.Nem hiszem,hogy valakinek otthonra nem jó egy adat dvd.Ő is azt kommenteli,hogy valami ilyesmit próbált.Ha nem játsza le az asztali lejátszó,akkor sincs gond,simán össze lehet kötni a tvt egy rca-svideo kábellel a számítógéppel.Ha esetleg nincs handgszóród,vagy ágyból akarsz nézni egy filmet.Egy vezeték nélküli egérrel még távirányítód is van:)


Kérdező:ha nem megy,amit mondtam,szerintem telepítsd újra a nérót.Piratebayen is fenn van egész a hatostól a kilencesig,ha esetleg nincs meg a telepítőd

2008. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek! avi-ként felírtam, és lejátsza a dvd-lejátszóm. Próbáltam egy konverter programmal is, de ez csak próbaverzió volt, úgyhogy jelenetenként megjelenik egy üzi, hogy vegyem meg a programot, vagy mi. Úgyhogy maradtam az első verziónál.
2008. nov. 11. 15:28
 9/9 anonim válasza:
A kérdésre a válasz sokrétű, avi file-t valóban többet is fel lehet irni egy dvd-lemezre, nero és adat dvd létrehozása, ennyi.de egy 4,4 gb-os dvd filmet Nero-val nem lehet, eldobáltam néhány lemezt mire rájöttem. Konvertálgat, másolgat ment ide-oda de asztali dvd lejátszón megtekinthető formátumra file-bol képtelen.
2012. nov. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!