Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Windows 7 Home Premium...

A Windows 7 Home Premium operációs rendszerben miért nem lehet megosztásokat kezelni/csinálni a számítógép-kezelésben?

Figyelt kérdés

Számítógép-kezelés->Megosztott mappák->Megosztások

Itt nekem nincs olyan opció, hogy új->új megosztás. Eddig windows 7 ultimate-et használtam, abba volt, most újratelepítettem home premiumra a gépet, minden win update frissitést is ráraktam a gépre, minden driver fel van rakva, de nincs ilyen opció, hogy új megosztás. Miért? Home Premiumban nem is lehet központilag kezelni ezeket a megosztásokat? Mert akkor rakom is vissza az ultimatet, és letojom milyen nagy a gépigénye... :@ :[


2017. ápr. 15. 18:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Home Premiumnak vinnie kellene, de csak ha a hálókártyán és a biztonsági központban be van kapcsolva a filemegosztás.
2017. ápr. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindenhol be van kapcsolva minden aminek kell
2017. ápr. 15. 19:38
 3/5 A kérdező kommentje:
De most nézem, nincs ott az ultimate-ból megszokott felhasználók és csoportok sem. Ami nekem szintén fontos lenne... Most komolyan ezek nincsenek benne a win 7 Home-ba? Úristenem..........
2017. ápr. 15. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Semmi Uristen. Ha tudnad mit jelent a Home Premium akkor nem irtal volna ekkora baromsagot!. Ha jol tudom 7 edition van a windows 7 nek. Ossze van hasonlitva + oda van irva, hogy mit tudnak. Ennyire egyszeru ;) Meg is mit varsz egy Home Premium-tol ? De meg tudod oldani ha van egy kis eszed. Anno Home Premium alatt majdnem mindent meg tudtam oldani. Exe file-t toltottem le ami beleintegralta a windows 7 Professionalis tulajdonsagait ;) Nezz utana ott a google :P
2017. ápr. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó csak én olyan alapdolgoknak tartom ezeket. Azt tudom hogy kevesebb a home, mint egy ultimate, na dehogy a home-ból ezt vették ki...Holnap inkább visszarakom az ultimate-et. Professional-t akartam, de lehet abba sincs minden benne, inkább az ultimate a biztos, abba minden benne van. kösz mindenkinek!
2017. ápr. 15. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!