Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem Tudok semmit csinálni a...

Nem Tudok semmit csinálni a gépen bekapcsolás után. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bekapcsolom bejön a háttérkép és utána semmi.

A folyamatokban ezt láttam: "A rendszer üresjáratban".

Valaki segítsen kérem.


2010. máj. 12. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:
telepítsd ujra a gépet!
2010. máj. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bocsi: CPU hoz 99-et ír de alul cpu használathoz 1-2%.

Viszont eltűntek az asztalról az ikonok és nem mutat semmit, csak a háttérképemet :S:S:

2010. máj. 12. 20:35
 3/10 anonim ***** válasza:

Ma már volt egy hasonló kérdés. Valószínűleg valamilyen vírus, vagy féreg okozza, nem indul be az explorer.exe (ha jól veszem ki a kérdésből).

ctrl+alt+del

Itt a legelső fül (alkalmazások azt hiszem), itt új feladat gomb lent, és írd be explorer.exe hátha akkor elindul.

Illetve csökkentett módban próbálj egy teljes víruskeresést csinálni (még jobb ha boot idejű).

Próbáld meg az operációs rendszered CD-ről bebootolva a javítás lehetőséget választani (ha van), illetve nézd át ezeket a fórumokat:

[link]


A CPU használat normális ennyi (a rendszer üresjárati folyamatához, annak ennyinek is kell lennie, olvass utána, hogy miért, most nincs kedvem leírni)

2010. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves 20:37-es válaszoló.

Megnyitnám az explorer.exet, de ezt írja ki:

a windows nem tudja elérni a megadott eszközt,elérési utat vagy fájlt.

Lehet ,hogy nem rendelkezik a hozzáféréshez szügséges engedélyekkel.


Az egész olyan,hogy bekapcsolom a gépet lassan betölti a háttérképet és utána semmi.


Windows telepítőt nem tudok nézni,mert nekem is rakták.

Nem vagyok számítógép analfabéta,de ilyen még nem volt.

Nagyon csúnyán be**om ha odavesznek az adataim, mert munkához kellettek :S

2010. máj. 12. 20:49
 5/10 anonim ***** válasza:

Linux Live CD-vel vissza lehet hozni, akármennyire is omoljon össze a Windows, csak letöltöd, kiírod egy CD-re (a képfájl tartalmát), beteszed induláskor, és Kipróbálás módosítás nélkül menüpontra kattintva már el is indul, onnan mindent lementesz, ami kell, és újra tudod tenni (vagy ha már úgy sincs Windows CD-d, akár fel is teheted állandó operációs rendszernek), tehát nem kell aggódnod a munkád miatt.

De azért még próbáljuk helyreállítani, írd ezt a futtatásba (az új feladatokhoz):

C:/windows/explorer.exe

2010. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Így gondoltam a Live CD-t, ha nem megy, letöltöd:

[link]

Kiírod:

[link]


És beteszed indulás előtt (esetleg a BIOS-ban boot-sorrendet kell állítanod)

2010. máj. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget, áthívom majd az informatikus ismerősöm és majd megcsináljuk.


( a gépekkel csak a baj van ) :D

2010. máj. 12. 21:25
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha AVAST vírusírtód van lehet,hogy tudok segíteni .
2010. máj. 13. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sziasztok, sajna ugyanez a bajom a géppel. De nekem a ctrl-alt-del kombinációra sem csinál semmit. Van esetleg javaslatotok? Avastom van! Lécci sos segítsetek, Üdv Eed
2011. dec. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Helló Nekem ha kib...sza az explorer exet ami ritkán van én ugy szoktam hogy uj feladat beirom hogy asztal kiir egy hibaüzenetet de utána megy xD
2012. febr. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!