Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan csinálhatnám meg az...

Hogyan csinálhatnám meg az MSN-em?

Figyelt kérdés
Ha bejelentkezek az msn-re, pár másodperc múlva kiléptet. Nem tudom újratelepíteni sem, mert nem engedi uninstallálni. Mi lehet a baj és hogyan csinálhatnám meg? 9.0-át használok. Köszi a válaszokat!
2010. ápr. 3. 13:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát itt sokféle probléma lehet a dologban. Az hogy nem tudod újratelepíteni,egyvírusról árulkodik. Próbáld meg legelőször egy másik verziójú msn feltelepíteni egy másik mappába. Jelentkezz be vele,ha az is kidob, akkor a virus letiltotta az Accountodat. Ha nemakkor olvasd el ezt a cikket:

[link]

Ez a weboldal az msn virusok leszedésével foglalkozik. Szetesd le vele a virust különben a géped tönkre mehet. Remélemhetőleg segíteni tudtam

2010. ápr. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, megpróbálom!
2010. ápr. 3. 15:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Udv

segitnek neked,de sajnos az ennek a webnek a tulajdonosa betiltotta nekem hogy ide adjam a blogom linkjet,amit nem ertek,mert mas linkek lehetnek,a blogom virus irtasal foglalkozik es mindent megtalalnal,ha oda mesz,

probald beteni a keresodbe eztet

virus-stell,

Evel tobbet nemis irok,ide,ebbe a blogba,,viszlat,es sok szerencset a virus irtasaban,,linkek nelkul.

2010. máj. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!