Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Csak szerintem egyre rosszabb...

Csak szerintem egyre rosszabb a Chrome böngésző?

Figyelt kérdés
lassan minden támogatást megszűntet ami nagyon zavaró. Java, most a Silverlight jön és még ki tudja mik vannak, nekem ez a 2 jött elő. ti mire váltanátok/mit használtok?

2015. júl. 26. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Firefox,Opera,K-meleon szentháromság Windows-on.

Firefox,Midori,Chromium szentháromság Linux-on.

2015. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha jól értem, akkor téged az zavar, hogy elavult, potenciálisan veszélyes platformokat a továbbiakban nem támogatnak?

Remélhetőleg a Flash támogatást is minél hamarabb megszüntetik, ha jól tudom, Firefox-ban már alapbeállításként ki van kapcsolva néhány hete.

2015. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
mi elavult? a Java/silverlight? win 8.1-es új gépem van amúgy :D te mit használsz?
2015. júl. 26. 23:07
 4/20 anonim ***** válasza:
A Flash, Java és Silverlight appletek, mint webes technológiák, elavultak. Ennek semmi köze ahhoz, hogy milyen géped van, böngészőben futó alkalmazásokról van szó.
2015. júl. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Nem kérdezted, hogy milyen böngészőt használunk.

Én Chrome-ot, Firefox-ot, Safari-t.

2015. júl. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

"ti mire váltanátok/mit használtok?"


nem hát. köszi.

2015. júl. 26. 23:40
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánatot kérek, igazad van. Az ilyen eszközök támogatása okkal szűnik meg. A Flash, a Java appletek, a Silverlight eszközökre már megvannak az új technológiák (amik pl. ki tudják használni a fejlettebb hardvert), amik kiváltják, vagy már nem fejlesztik. Az zavar, hogy a számítógépet használók nagy része annyit lát, hogy "megszűnik, nem működik", és dühös. Csak épp azt nem látják be, hogy a felhasználók adatait próbálják meg biztonságban tartani a gyártók. Nem a Chrome böngésző rossz, hanem az, ahogyan te azt használni akarod. Éppen ezért mindegy, mit használsz, a módszer, ahogyan használni akarod, az fog téged veszélybe sodorni, még ha ez nem is tudatosul benned. Ezért nem javasoltam böngészőt. De hogy választ adjak a kérdésedre:

A Chrome nem egyre rosszabb, és Chrome-ot használok.

2015. júl. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
én is bocs, mert felkaptam a vizet. így már értem, csak az a helyzet még sok oldal használ mind pl. javát is.
2015. júl. 26. 23:50
 9/20 A kérdező kommentje:
Na ezt megfogalmaztam. Silverlight-ot is akartam írni.
2015. júl. 26. 23:50
 10/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon rég találkoztam olyan oldallal, ami még mindig Java-t/Silverlight-ot használ. Szerencsére Flash-t is egyre kevesebben.
2015. júl. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!