Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sysconfig fájlt, ha törlöm,...

Sysconfig fájlt, ha törlöm, lesz valami baj?

Figyelt kérdés
Egy msn-es vírus (tegnap bukkant fel, "nézd meg a képet" dumával és egy linkkel) módosította a sysconfig nevű fájlt (vagy létrehozott egy ilyet, nem tudom, előtte volt-e, mert nem nagyon szoktam a Windows mappában turkálni). Ha törlöm ezt a sysconfig izét, esetleg megoldódhat az msn-probléma, viszont lehet, hogy a Windowsomat is cseszhetem. Mit tegyek?
2010. febr. 21. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:

hiába törlöd a win mappából, a registry-be is beágyazza magát.


a következőket csináld meg (hozzáteszem csak tegnap 4 ilyen kérdés volt)


1: Rendszer visszaállítás kikapcsol

2: Malwarebytes nevű progit leszeded [link]

3: Feltelepíted majd frissíted

4: Csökkentett módban elindítod a windows-t

5: a Malwarebytes-al csinálsz egy full scan-t és probléma megoldva

2010. febr. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Biztos. Inkább hanyagolom a Windows Live Messengert, és beszerzek egy-két háttértárolót arra az esetre, ha ki kell nyírnom a vinyómat.

Egyébként amikor kiírtam a kérdést, nem adott ki hasonló kérdéseket (illetve néhányat, amelyek teljesen másról szóltak, nem is a számítástechnika kategóriájából valók), így kiírtam.

2010. febr. 21. 12:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!