Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hol találok leírást a Miku...

Tvar1 kérdése:

Hol találok leírást a Miku Miku dance (MMD) programhoz ami alapján el lehet indulni egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Letöltöttem több verziót de nagy a káosz, hogy milyen formátum mire való, milyen sorrendben és mit kell csinálni... Egy kis animációt szeretnék elkészíteni saját karakterrel.

2014. dec. 24. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon található elvileg minden. Az MMD letöltések alatt található egy “Ring Around the Moon” by Melanie: A “Project for MMDers” rész, ahol letölthetsz egy wav fájlt, ami elvileg tartalmazza a "leírást". Én is csak egy Google keresés alapján találgatok.
2014. dec. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Keresgélni keresgéltem én is de nagy a káosz.

Az lenne az igazi ha valaki elmagyarázná érthetően.

2014. dec. 25. 00:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha minden igaz akkor az a wav fájl tartalmazza a magyarázatot. De talán ezek a videók is tudnak segíteni:

https://www.youtube.com/watch?v=FAzjxQQyYn0, https://www.youtube.com/watch?v=uXMTP2Ag-G8.

Ez a téma már engem is érdekel, de jelenleg az UTAU használatával bajlódom :) Ahhoz szerencsére találtam egy elég normális magyarázó videót...

2014. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy itt lenne a link, ami az első hozzászólásomból valamiért kimaradt: [link]
2014. dec. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
átnézem őket, köszönöm.
2014. dec. 25. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs mit. Remélem tudtam segíteni.
2014. dec. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha esetleg még mindig nem találtad volna meg a megfelelő leírást, akkor talán ez segíthet: [link]
2015. jan. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!