Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Több mint 4 és fél napig ment...

Több mint 4 és fél napig ment a számítógépem, az este kb 22 órakor kikapcsoltam és ma reggel óta mióta bekapcsoltam iszonyatosan fagy, miért?

Figyelt kérdés

annyira fagy hogy a begépelt betűk is olyan 6-7 másodpercel a leütésük után jelenik meg, torzan jön a hang és az egér is alig használható mert annyira fagy... mi baja lehetett a gépemnek? a hőmérsékletek sem emelkedtek fentebb annál mint ahogy szokott, meg mielőtt kikapcsoltam nem igazán vettem észre hogy lassabb lett volna..


portalanítva is és ujrapasztázva sem régen volt, még egy hónapja sincs


szerintetek mi baja lehet?



2014. júl. 10. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Indítsd újra, majd futtasd le a ccleaner-t.
2014. júl. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 csacsi2 ***** válasza:
11%

Takarításra szavazok én is!

CCleaner+CCenhancer

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..


Attól nem lehet baja hogy fojamatosan meg, különben repülőgépek zuhannának le ilyesmi miatt!


Lehet bekaptál valami vírust ami boot időben "ébred" a géppel, vagy egy automatikus frissítés történt ami szintén csak újraindítás után érvényesül!

2014. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 P.O.C. ***** válasza:
Mi a tápegység pontos típusa?
2014. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2. válaszadó amit írt a ccleaneres dolog megvan, és lefuttattam, attól picit jobb lett de nem az igazi még így sem, fényévekkel jobb lett de mégsem az igazi...


am ez notebook a pontos típusa:


packard bell easynote f5211-hc-260hg

2014. júl. 10. 11:35
 5/8 A kérdező kommentje:

az automatikus frissítés alapból le van tiltva, 2013 augusztusig fent van de tovább nem telepítettem mert elrontotta a nyomtatóm és inkább nem szenvedtem vele...


vírusírtó/tűzfal a legújabbb eset smart security van újságkóddal aktiválva

2014. júl. 10. 11:37
 6/8 csacsi2 ***** válasza:

Akkumlátort lehet megviselte a folyamatos töltés! pihentesd egy kicsit!

Külön programok is tudják frissíteni magukat nézd meg az ütemezett feladatokat...


Végezz teszteket ellenőrizd az értékeket!

*Vírusírtót írtad...

*CCleaner Ccenhancerrel bővítve írtad...

*Aida64- feszültség(tápellátás), hőmérséklet, stabilitás teszt közben (GPU,CPU,RAM,HDD)

*Hard disk sentinel- Merevlemez hibák

*memtest86- Memória

*windows Eseménynapló -Oprendszer hibák

*Windows Eszközkezelő - Driver hibák

*DxDiag -directx eszközök ellenőrzése

*Feladatkezelő- Memória,processzor kihasználtság (elfogyás)

*Jv16PowerTools, Registry Reviewer (valami komolyabb registry tisztító/töredezettségmentesítő)-Registry hibák

*Töredezettségmentesítő futtatása.


kutakodj! Nézd meg hálózat nélkül, csökkentett módban, Normál módban (msconfig), hogy csak microsoft programok és szolgáltatások fussanak stb!

2014. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
még vagy 3x lefuttattam a ccleanert, plusz még vagy 5x újraindítottam és úgy néz ki hogy helyrejött, olyan mint tegnap vagy tegnap előtt, nemtudom hogy ezt miért csinálta, de szerintem ha vírus lett volna akkor nem javult volna meg a cc-től meg az újraindításoktól...
2014. júl. 10. 19:46
 8/8 csacsi2 ***** válasza:

Van hogy az ideiglenes fájlok felgyülemlenek ez okozhatja. CCleanertől ha vírus biztos nem javul meg!

CCleaner kibővítése a mélytakarításhoz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__biztonsag__5..

2014. júl. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!