Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A Minecraft egy rossz játék....

A Minecraft egy rossz játék. Akkor mégis miért köt le mindenkit?

Figyelt kérdés
Na jó, azért nem mindenkit. Igen jónak tűnhet egy 8-10 éves gyereknek, de az fölött már beteg az ember, ha játszik vele. Egyrészt, mert nincs történet. Ez a legkisebb gond. Az már nagyobb, hogy pixeles, nemhogy kapott volna valami erős grafikát, nem csak az olcsó pixelek... Mintha az 1990-es évek elején készült volna. Én játszottam vele úgy egy két hetet. A multi szerintem nem jó, mert ha levédesz is valamit akkor is bejutok. Én két hét alatt nem találtam olyan házat, ahova nem jutottam volna be. Aztán meg tiszta bug. Nekem csak az 1.5.2 jött be a többi nem. A fizika is rossz, mindennel kisebb nagyobb gondom volt. JÁTSZHATATLAN, ROSSZ JÁTÉK. Szerintem nagyon elmebeteg, aki ezért pénzt ad ki. Nálam ezt minden nyomja, még a Supermario is. Pedig az is kikészített, nagyon. Egyszóval ez a játék sz**!!!
2014. ápr. 30. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Fut a kotvány irodagépeken is, talán ezért. A Minecraft az új pasziánsz.
2014. ápr. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tabaki ***** válasza:
Gondolom, a fanok más szempontok szerint ítélkeznek. Ha egy játékkal sokan és élvezettel szórakoznak, az önmagában is azt mutatja, hogy a felsoroltaktól függetlenül igenis jó játék. Nem attól, hogy hibátlan, hanem attól, hogy képes volt előhívni az emberek játékszenvedélyét. A te véleményed szerint a csicsa meg a tökéletes szimuláció hiánya miatt pocsék -- a népszerűsége meg éppen ezeket utalja a talmi értékek kategóriájába. Valószínűleg sokaknak elegük lett a gyönyörű, de tartalmatlan lövöldözős-rohangálós játékokból, és többre tartják a variabilitást, ötletgazdagságot, a választható játéktípusokat, saját szervereket, az újabb és újabb terepeken való kalandozást és egyéb rafinériákat, amelyek még plasztikusabban domborodnak elő a puritán retró-küllem mellett. Mellesleg ez is eléggé fifikásan van kitalálva, nem emlékszem, hogy a kilencvenes évek elején léteztek volna hasonló megoldások.
2014. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Csanádi Mihály válasza:
Lehet hogy azért mert az építés! Na az építés! Creatívban az határtalan. Survivalban meg a kaland. Annyi felfedezhető dolog van.
2014. szept. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én 14 vagyok, már béta 1.5 óta játszok Minecrafton, de még mindig leköt. A barátaimmal jókat tudunk hülyülni, viszont ha komolyak vagyunk építünk valamit. Ha épp olyan kedvünk van, túlélünk. Egyszóval mindig kitűzünk valami célt, amit megvalósítunk (vagy nem). Modolással még többet ki lehet hozni belőle. Igaz, hogy nincs története, és még a grafikája is sz*r. De ha vkinek nem tetszik a grafika, letölthet Resource Pack-eket. A fizika is teljesen más, mint a valóságban, de ezt szerintem el lehet viselni. Az meg, hogy be tudtál jutni a házakba, az a tulajdonosok hibája, én még nem építettem olyan házat, amibe be lehetett volna jutni az engedélyem nélkül. Ezzel nem rá szeretnélek szedni arra, hogy játssz a Minecrafttal, hanem csak elmondtam a véleményemet. Ízlések és pofonok!
2015. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csanádi Mihály válasza:
#4/4:Már van története. Minecraft story mode. Csak sz'r.
2016. jún. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!