Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » AGP Hiba: The game may not be...

Chater01 kérdése:

AGP Hiba: The game may not be consistant because AGP is deactivated. Please activate AGP for consistancy. Lineage 2 c4 játáék írja ki, mindent kipróbáltam már, pls help?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy HP 650 h5v82es Notebook PC-m windows 7 ultimate 32 bit-es rendszerrel dx 11 van fent. A játék a fenti hibaüzenetet dobja ki, mikor megnyitom. Google-be nem ad ki értelmes dolgokat, illetve amik azok voltak már mind kipróbáltam. driver frissítés a legfrissebbekre, leellenőriztem a dxdiag azt írja ki agp mintázatgyorsítás engedélyezett, manuálisan átállítottam a grafikus beállításaimat agp gyorsítást 2x,4x,8x,16x-os ra is újraindítgattam minden alkalommal a gépem és semmi. bios-ban nincs megfelelő beállítás az agp-re, mert sajna alig van biosomba beállítás lehetőség... azt is felfrissítettem a legújabbra, azzal sincs. regedit-be próbáltam átállítani a játékot, hogy ne kérje az AGP gyorsítást, de nem találtam beállítást hozzá.

2014. jan. 2. 18:17
 1/4 A kérdező kommentje:
játék*
2014. jan. 2. 18:24
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
kit érdekel ez-terajtad kívül ?
2014. jan. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Naja xdd
2014. júl. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az AGP hibát sem értem. Mivel a gépedben: Intel HD Graphics 3000 vezérlő van. És az szerintem nem AGP-s.
2014. júl. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!