Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Windows 8-ról?

Figyelt kérdés
Nekem most az van, 64 bites verzióban. Ami nagyon nem tetszik benne, az a Start menü eltűnése, de van egy Classic Shell nevű program, ami visszahozza, és így nem olyan rossz. Ezen kívül szerintem nem annyira rossz mint sokan mondják. Viszont valamiért olyan rossz érzésem van hogy a Vista sorsára fog jutni, és egy idő után senki nem használja majd. Ti mit gondoltok?

2013. júl. 10. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Alapból nem lenne rossz, de az aero eltünésének nem örülök. A start menü eltünése igazából annyira nem izgat, az jobban zavar, hogy bár sokkal butábbak és egyszerűbbek a metrós appok mégis lasabban indulnak el mint a desktop társaik...
2013. júl. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
en imadom nagyon gyors konnyen kezelheto.
2013. júl. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én úgy fél éve használom már. Nincs vele bajom, könnyen meg lehet szokni. Sokan szidják, közben nem nagyon értem, hogy miért....

Szerintem nem fog a Vista sorsára jutni. Azért a Vista-nál egy játék gépigénye is magasabb volt (jóhogy kevesebben használták). Meg azért a Windows 8 nem csak PC-ken terjed (Tablet, Windows Phone).

Meg lehetetlen azt elérni, hogy mindenki egy oprendszert használjon (sokan a Win7-re se váltottak, maradtak az XP-nél).

2013. júl. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt én is nagyon szeretem, hogy egy átlagos teljesítményű gépen kb. fél perc alatt bebootol.
2013. júl. 14. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem minden nagyon gyors rajta, csak azt sajnálom, hogy a Start menü helyett most a kezdőképernyőt kell használnom. Az viszont még jobban idegesít, hogy ha véletlenül a sarokba viszem a kurzort, akkor rögtön megjelenik valami, így nagyobb az esélye, hogy olyan appot nyitok meg, amit éppen akkor nem akarok...
2013. júl. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utosló ! Már lehet startmenüt adni neki de nekem sincs jól beállitva és a csempék jönnek aztán jólesz
2013. júl. 15. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most telepitetem fel a vista helyére és nagyon gyors rendszer még az imádot win 7 et is legyözi. Kva gyorsan kapcsol be is ki. Náloma max 15 -20 másodperc. Megérte válltani de nem win 7 re azt használja csak a Ceo meg a computer braders hülye fos win 7 nemlehetet 2 nap alat felrakni hogy mind a 3 terrát lássa win 8 ngyon gyorsan települ és semmi segédprogram nemkell hozzá mint a fos win 7 hez. nekem a win 8 nagyon jó
2013. júl. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
azta már be lehet kapcsolni a start menüt? micsoda újdonságokkal kápráztat el :D rohanok is venni egy upgrade licenszt!
2013. júl. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Pirateclub ra regisztrálj onan leszeheted a startmenüt
2013. júl. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!