Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem lép be az msnem...

Miért nem lép be az msnem fssités nélkül? :S

Figyelt kérdés

Kiléptem az előbb,ls mikor vissza akartam lépni,kiirta hogy ez már nem támogatott,vagy valami ilyet,frissiteni kell...8.0 volt eddig.

Rákattintottam,h ok,akkor frissitse,erre nem találja a honlapot ahonnan kellene:S

beengedni meg nem enged

probáltam ujratelepiteni,8.0-t 8.5-t,de egyikse jo,mindnél kiirja ugyanazt:S

segitsééég


2009. szept. 16. 11:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap este pont ezzel szórakoztam. Már nem lehetett a frissítést 1 hétre halasztani. Eredmény: kénytelen voltam telepíteni az új verziót Grrrrrr
2009. szept. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

jajjdejó:S

most leszedtem a 9.0-át vagymit,kiváncsi elszek...

főleg mert valami 110 megányit ir ki...

2009. szept. 16. 11:11
 3/6 A kérdező kommentje:

ááááá

nem már h ilyet kell elviselni ezentul:S:S:S:S

vissza tudom állitani a régire valahogy?

2009. szept. 16. 11:29
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Engem se enged be, de még frissíteni sem tudja, mert nincs meg a 8.1 (nekem ez van most) telepítője :@ és a fotótárat sem tudja feltenni...


Kezdek ideges lenni... már fél órája ezzel szórakozom... :@

2009. szept. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hiába lenne meg a 8.1nek a telepitője,ugyse enged belépni vele...probáltam 7.5től felfele mindent,de csak a 2009es verzioval engedett be

az meg egy rakat...

2009. szept. 16. 12:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, hát nálam is detto.. :S Nem tudom, miért nem engedik a régit?! Nekem az tökéletesen megfelelt. :( Ez meg...
2009. szept. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!