Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Firefox adblock?

Firefox adblock?

Figyelt kérdés

Mostanába valahogy vissza jöttek az összes szarok még a googlen is van reklám...Töröltem és ujra feltettem az adblock plust de nem akarnak eltünni a reklámok


Valaki segítene? vagy adna 1 jobb adblockert firefoxra?



2013. febr. 25. 23:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem az Adblock Plus rossz, te felejtettél el letölteni külső szűrőket. Kell a Hufilter, a román, az ukrán és a német is.
2013. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vagy bekapcsolva hagytad a "nem túl tolakodó reklámok engedélyezését" Chrome-nál álandóan be van kapcsolva alapértelmezésként, firefoxban nem találkoztam még ezzel :D
2013. febr. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hufiltert nem látok ott
2013. febr. 25. 23:50
 4/8 A kérdező kommentje:
beleraktam az összes rohadt szart hufiltert is megtaláltam de ugyan ugy maradnak a reklámok
2013. febr. 25. 23:53
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha felugró reklámok, akkor azokat le lehet tiltani. Eszközköz, Beállítások, Tartalom, Felugró ablakok tiltása.
2013. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Komplikato ***** válasza:
Olyat keres, hogy Ajnász filter. Ugyan az oldalon azt írja évek óta nem frissül, pedig de.
2013. febr. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1ik se használt...talán tegyem ujra a firefoxt?
2013. febr. 26. 02:36
 8/8 anonim ***** válasza:
Firefox: Eszközök, Kiegészítők letöltése. Ha nem működik, telepítsd újra.
2013. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!