Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van vmi könnyen kezelhető...

Van vmi könnyen kezelhető ingyenes progi amivel lehet konvertálni (feljavítani a videók minőségét)?

Figyelt kérdés
légyszi linket küldjwetek ahonnan lelehet tölteni..
2009. aug. 5. 10:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom,de ilyen program nem létezik.A nem létező pixeleket nem tudja egy program sem odarakni. Akkor mindenki azt csinálná,hogy megveszi a legrosszabb fényképezőgépet és feljavítaná egy ilyennel a minőségét.

Vagy ha van is ilyen program , biztos hogy nem fog látható minőségjavulást hozni.

2009. aug. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit a filmekben látsz az nem a való világ.

Az első hozzászóló írta meg a tutit.

2009. aug. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

persze formatfactory:D

ráadásul nemcsak konvertálhatod a videókat hanem akár 1be is vághatod vele őket..:D

[link]

teljesen ingyenes és magyar:D

2009. aug. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy látom félreértett az 1 két válaszadó mert a 3.válaszadó megírta a tutit:D

nem olyanra gondoltam h mondjuk a videó feketefehérről színesre változzon...hanem mondjuk a hang ha rossz akkor eltudja javítani(mielőtt válaszoltok utána kéne nézni a szavak jelentésének..a konvertálás nem az jelent amire ti gondoltatok XD)de köszi(ja és nempontozlak le szal ha vki lefogakk ne nekem írjatok légyszi)

köszönöm 3. válaszadó:D

2009. aug. 5. 18:16
 5/7 anonim ***** válasza:

talán ezt "értették félre":


"(feljavítani a videók minőségét)?"

Ezen én is azt értettem,hogy feljavítani a videók minőségét.

Bocs,hogy ilyen nehéz felfogásúak vagyunk.

2009. aug. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
na jó igaz kicsit hülyén fogalmaztam de azért aki tudja mi a konvertálás az tudja mire gondoltam..mint pl a 3. válaszadó:D
2009. aug. 9. 14:16
 7/7 A kérdező kommentje:
am inkább énkérek bocsánatot ha megsértettelek neharagudj nemazvolt a szándékom..
2009. aug. 9. 14:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!