Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Illesztőprogram, honnan?

Illesztőprogram, honnan?

Figyelt kérdés
Van egy Acer Aspire One D270 netbookom. Linux MeeGo volt rajta, de nem jött be ezért tettem rá win7et. Illesztőprogramokat nem kaptam hozzá, de az acer honlapjáról letöltöttem őket, viszont a wifi továbbra sem működik. Feltelepítettem rendesen, de mégsem tudom bekapcsolni. Mi tehetnék, hogy működjön?

2012. aug. 19. 14:39
 1/7 anonim ***** válasza:
internetről azt is. keress rá a hálókártya típusára és szedd le a drivert. vagy pedig laptopoknál szokott lenni ilyen internetet külön bekapcsoló gomb
2012. aug. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gombal nem tudom bekapcsolni, Hol tudom megnézni a kártyát?
2012. aug. 19. 14:42
 3/7 anonim ***** válasza:
everest (program)
2012. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
vagy pedig eszközkezelőben a hálózati kártyáknál
2012. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 P.O.C. ***** válasza:

[link]

Netbook -> Aspire One --> AOD270

Itt minden megtalálsz.

Ne csak a driver -eket rend fel, hanem az alkalmazásokat is, legfőképp a LaunchManager -t, ezzel tudod bekapcsolni a Wi-Fi harver -t. (FN+F2 vagy valami ilyesmi).

2012. aug. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
P.O.C. Köszi! A lancher megoldotta a problémát.
2012. aug. 19. 15:55
 7/7 MinimalTechno válasza:
Nekem is ugyanez a problémám,én is letöltöttem a Launchert,de továbbra sem történik semmi.Ilyenkor mi a teendő,hogyan tudom elindítani ezt a Launcher programot,illetve hogy kell ezzel bekapcsolni a wifit,csak azzal a bill.kombinációval lehet?
2012. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!