Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok ISO fájlokat...

Hogyan tudok ISO fájlokat megnyitni Windows 7-tel?

Figyelt kérdés
Filmekhez kellene, DaemonTools-t és Alcohol 120-at is töltöttem már le, de azt a hibaüzenetet kapom, hogy nem kompatibilisek a windows-ommal...keressek más programot?
2011. dec. 12. 14:25
 1/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg ezt : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2011. dec. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy ezt : [link] :)
2011. dec. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Leírnátok, hogy ezeket hogyan kell használni? (Ha nem túl bonyolult.)
2011. dec. 12. 15:27
 4/5 coopper ***** válasza:

Szia :


Virtual-CloneDrive-5.1.4.5 :


Letöltöd, telepited. Ha kell ujrainditod a gépet.


A System Trayban megjelenik egy ikon egy féhéres-ezüstös kis cd lemez. Azon jobb égérrel kattintasz megjelenik a menű, ami két pontból áll : Setting illetve Drive X: ahol X: a virtuális CD/DVD meghajtó betüjele. Rányomsz a DRive X:-re bejön egy almenű : Mount. Rányomsz, Bejön a megnyitás ablak megkeresed az iso fájlt megnyitod leokézod. Aztán az X: meghajtóban (Nállad ez más lesz, G: vagy I: vagy valami) megtalálod azokat a fájlokat vagy mappákat amik az ISO fájlban vannak.


Ha ujra rányomsz a kis CD-re és a Drive X:-re akkor már két menűpont lesz Mount és Unmount értelemszerű :


mount = CD bepakolása a virtuális meghajtóba.

unmount = CD kivétele a virtuális meghajtóból.


Hát nagyjából ennyi. Nem nehéz, szerintem rá fogsz jönni.


Sok sikert.

Üdv.

2011. dec. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jajjdejó!! Köszönöm! Már megy!! :D
2011. dec. 14. 18:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!