Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 64bites Windows 7 en miért...

64bites Windows 7 en miért nem indul el a Counter Strike 1.6?

Figyelt kérdés
Windows 7 Enterprise 64 bit van a gépemen, és a Counter strike (eredeti steames) elindítom, akkor bejön a háttérépe a játéknak, menük sehol, és a képben bennemaradt a tálca. Próbáltam mindenfélét kompatibilis módokat, 256k színt, 640 felbontás, rendszergazda üzemmód,semmi. Se menük, se játék. Mit lehetne csinálni hogy tudjak játszani vele? Nem ezért vettem meg, hogy ne induljon el :(
2011. szept. 7. 22:00
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
de nem megvett, hanem letöltötten eredeti;) lehet azért nem engedi a frissítéseket. De a régi win7 amin elindult azis ilyen volt:)
2011. szept. 10. 15:50
 12/29 anonim ***** válasza:
Az oprendszer újratelepítésére gondoltam. (Bár juteszembe a Steam alatt van olyan, hogy "Verify integrity of game cache", azt is próbáld meg előtte.)
2011. szept. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Magyar a steamem. Mond, micsináljak vele? nemtudom mi ez amit elöbb írtál :S
2011. szept. 10. 22:59
 14/29 anonim ***** válasza:

Menj a Könyvtárba. Jobb gomb a játék címén. Tulajdonságok. Helyi fájlok. Játékfájlok épségének ellenőrzése.


Ha akkor sem indul, akkor próbáld meg angolra állítani a felületet. Nekem korábban a Half life 2-vel voltak gondjaim, amikor magyar volt a beállított nyelv. Azóta is angolon hagytam, nem tudom, most mi a helyzet.

2011. szept. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Köszi amit írtál:) kipróbáltam, de a gond ugyan az :/ menük nem jönnek elő de ha oda viszem az egeret akkor hallom a menük kattanását de képileg nincsenek sehol. Ja és a tálca is belóg a játékba mint a képen látszott :/
2011. szept. 11. 10:36
 16/29 anonim ***** válasza:
Szia! Ha már elindítottad a játékot és a menüjében vagy, próbálj meg kilépni Alt+Tab -al, majd vissza. Ez a tálcás gondot sok játéknál megoldja. Esetleg kattints a menübe, hogy a fokuszt a játék kapja meg.
2011. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Ja és a játék beállításainál a grafikus motort majd Direct3D-ről OpenGL-re állítsd, mert Direct3D-ben csak pár alap felbontást enged használni.
2011. szept. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Alt+Tab nem oldotta meg. És OpenGl en van alapból, de amúgyse tdunám átálíltani, mert csak a menükkel lehet. :/
2011. szept. 13. 17:51
 19/29 anonim válasza:
sikerült már megoldanod, mert nekem is ez a probléma... :( HELP ME!!! :'(
2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim válasza:
Nekem is ez van :S 64 bites oprendszer w7 és csak a menü kattogását hallom :/
2012. szept. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!