Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Iw3mp. Exe müködése leállt,...

Iw3mp. Exe müködése leállt, vmi megoldás?

Figyelt kérdés
az operációs rendszerem windows xp sp2, és amikor cod4 ezek játék közbe kidob egy olyan kibaüzenetl hogy " Az iw3mp.exe müködése leállt" mit csinálja vele? eddig nem írta ki csak most hogy újra raktam a gépet. amúgy csak a multiplayer része van meg de szerintem az nem baj mert haveromnak is csak az van de őt nm dobja ki.
2011. júl. 9. 17:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Gondolom tört, akkor meg kell venni:-)
2011. júl. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
nevezd át a mssmp3.asi-t mssmp3.bak-ra.
2011. júl. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
amit a Activision\Call of duty 4 - modern warfare\miles mappában találsz.
2011. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
átírtam, úgyan úgy kidob :(
2011. júl. 10. 09:25
 5/18 anonim válasza:
én utána néztem mivel nekemis ez a gondom :S .. azt irták mindenhova hogy a hangkártyát kell átinstalálni ... de azzal nem nagyon próbálkozom inkább xD ... remelem találok más megoldást /még egyenlőre türelmes vagyok mert nem dob ki gyakran/
2011. júl. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
75%
na hali régebben nekem is ez volt a gondom és annyit kell csinálni h az összes hangkártya kimenetbe bedugsz egy fülhallgatot!! szal mindegyikbe egyet hátra előre stb... és menni fog!!
2011. júl. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
Teljesen ugyan ez a gondom amúgy nekem is, én is át neveztem az file-t és azt nézted hogy a videókban maradt az a fájl az átnevezés után mind ami előtte. Nekem amikor át neveztem szöveges dokumentum lett belőle és ugyanúgy nem sikerült elindítanom... Help plz
2011. dec. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
igen ott a megoldás . 2 szer ujra raktam a gépet ez miatt mert a exe hibát észlelt. bazeg a fülhalgato vagy a hangfal szett nem volt csatlakoztatva és azé irta ki szoval akinek ilyen gondja van hogy aszt irja ki hogy az exe hibát észlel evvel kezze a anapot!! köszi a hang cucos gyereknek!!köszi mükszik mostmár nekem is!
2012. febr. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Ha valaki W7-t tesz fel, és "szűz" még a rendszer, és talán a COD4-el kezdené, akkor mindenek előtt menjen a Vezérlőpult / hangok, és ott a Felvétel fülön nyomjon egy jobb klikket, és pipálja be, hogy a letiltott ezközöket is mutassa! Ezután nincs más dolgod, csak kapcsold be (engedélyezd) a "Stereo keverő"-t! Utána elindul a játék. Az exe hibára nem tudok mit mondani, nekem Win7-nél csinálja ezt, és csak nagyon ritkán, amikor egy agyon moddingolt szerverre megyek fel. Legelső letöltés után ledob ezzel. De ezért kerülöm az ilyeneket! :) Ja, és minden legyen a helyén a gépen. Értem én ezt a Driverekre. Hangkártya driver, kártya driver, ha van a lapodnak, akkor azt is, Kodek pack, DirectX, és stb! Netről mindenből belehet szerezni a legfrissebbet. :)
2012. jún. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 borsos89 válasza:

halli nekem W7 van és sinleplayer megy de ha multit inditom akkor ezt írja Iw3mp. Exe müködése leállt ezt mert irja ?

help mi

2012. aug. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!