Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy tudom újrarakni a windows...

Hogy tudom újrarakni a windowst-t, ha alapvetően nem CD-n van a telepítő, hanem a gépen?

Figyelt kérdés
Vettem augusztusban laptopot és nem CD-n van a telepítője, hanem a gépen van. De nem tudom hol vagy hogy kell így újrarakni. Egyébként a Windows 7.
2011. márc. 21. 21:06
 1/6 MultiVadász ***** válasza:
Írd ki cd-re?
2011. márc. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az első aki ezt kérdezi, de ha lehetne wincseszterről telepíteni akkor nem írná ki mindenki a szaftos netről letöltött Windowsokat CD/DVD-re. Esetleg pendriveal próbálkozhatsz (vagy valamivel amit felismer a BIOS külső meghajtóként és tud róla bootolni).
2011. márc. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Recovery partíción van a telepítő.

Újraindítás után F12 és megadod a recovery partíció indítását. A C-ről adatokat ments. Legalábbis egy haveromnál valahogy így ment a dolog.

2011. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Win7-et lehet úgy telepíteni másik Windows alól, hogy felmásolod a telepítőt vinyóra (nem DVD-képet, hanem az adatokat) és elindítod a setup.exe-t...
2011. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Minden eredeti... Ugye említettem, hogy augusztusban vettük a laptopot és a windows 7 meg járt hozzá. Csak nem CD-s változatban, hanem felrakva a gépre. Otthon már csak fel kellett telepíteni.


Majd meglesem ezt a újrainditás után f12-ős dolgot.

2011. márc. 21. 23:25
 6/6 anonim ***** válasza:

A használati utasításban le van írva.

De ott szoktak lenni a szükséges parancsikonok is az Asztalon.

2011. márc. 22. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!