Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit lehet csinálni az .out...

Mit lehet csinálni az .out kiterjesztéssel?

Figyelt kérdés
Légyszíves segítsetek!Letöltöttem egy játékot,összeillesztettem Commanderrel a .001,.002 ...stb fájlokat és .out kiterjesztésű fájlt hoz létre!Ezzel meg nem tudok mit kezdeni...De viszont a Commanderben bele tudok menni a .out fájlban és látom,hogy ott az iso,de semmit nem tudok vele kezdeni,mert se kicsomagolni nem akarja,se semmi! :S Előre is köszi a válaszokat.
2009. jan. 5. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Próbáld meg átírni az out-ot iso-ra, aztán Daemon toolssal, vagy hasonlóval kipróbálni.


Ha nem megy, akkor WinRar feltelepít, és azzal csomagold ki a fájlt.


[link]

2009. jan. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Átírva a kiterjesztést .iso-ra nem működik,mert a "Windows nem tudja olvasni a lemezt,stb..."...Rarba átírva megint nem jó,mert kitömörítés közben kell neki a 00-s fájl,ami meg nincs.Na ezzel lehet valamit csinálni? :| :S
2009. jan. 5. 18:35
 3/4 A kérdező kommentje:
Problémát megoldottam,nem is gondoltam,hogy ilyen egyszerű lett volna... :D De azért leírom,hátha más is ilyennel küzd. Nah szóval az a lényeg,hogy a Total Commanderben nem arra kell rámenni,hogy fájlegyesítés,hanem arra,hogy kicsomagolás...ennyi lett volna,én vagyok a hülye.És ilyen apróságokon múlt a dolog.Nah ez van... :D
2009. jan. 5. 19:29
 4/4 anonim válasza:
A Kérdezőnek: Na kösz, most pont ilyen problémám van, remélem bejön nálam is, mert most töltöm le megint a játékot, mert tegnap letöröltem annyira kicsinált...
2009. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!