Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan lehet az eredeti...

Hogyan lehet az eredeti Office-t beszerezni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy a Windows 7 még kapható volt DVD-n, viszont a Windows 8-at már interneten keresztül kellett megvásárolni. A Microsoft Office-nak nem tudom, melyik volt az utolsó olyan verziója, mely kapható volt CD-n.

Ha internetes vásárlásról van szó, akkor nem akarom, hogy az anyukám mérges legyen. A boltokban még lehet készpénzzel fizetni, viszont az internetes vásárláshoz számla kell.



2022. aug. 25. 14:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
12%
tb.rg-adguard.net/
2022. aug. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha nem akarod, hogy mérges legyen, akkor a legjobb volna megbeszélni vele.

Az Office 2010, amit kiadtak lemezen, de már lejárt a támogatása:

[link]

Kqphatóak Office kulcsok néhány dollárért is, ezt Youtuberek is szokták reklámozni szponzorizáció keretén belül, akik kuponkódot is adnak hozzá, amivel olcsóbb, pl Anoniminc, vagy King's tech

2022. aug. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
1-es nem tűnik túl biztonságosnak a weboldal.
2022. aug. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 mmatyika válasza:
100%

Igen, akár így is lehet. Én például hardveraprón vettem, pár ezer forint, és eredeti.


[link]


Viszont feltételezem még iskolás vagy. Ne felejtsd el, tanulóknak ingyenes az office csomag legújabb szériája. Ezt az iskolával együtt tudod igényleni ha jól emlékszem. Ennek nézz utána hogyha ez is egy opció számodra.

2022. aug. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem értem, hogy minek akarod megvenni az Office-t. Ha van például egy gmail-es email címed, akkor ott a Google Drive. Minden van benne, ami kell(szövegszerkesztő, táblázatkezelő, bemutatókészítő). Vagy ha mindenáron MS Office-t akarsz, ott az Office 365, tudtommal diákoknak, tanároknak regisztráció után ingyen van. De a Libre Office is nagyon jó alternatíva. Teljesen ingyenes, magyarul is tud és tökéletesen helyettesíti az MS Office-t. Szóval nem csak fizetős lehetőségek vannak.
2022. aug. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
53%

" A Microsoft Office-nak nem tudom, melyik volt az utolsó olyan verziója, mely kapható volt CD-n."

Az Office 2010 volt az utolsó, ami csak DVD-n volt elérhető - a 2013-as változat már online is:

[link]

itt:

[link]

telepítőlemezről írnak, itt:

[link]

már bejelentkezésről.


"Ha internetes vásárlásról van szó, akkor nem akarom, hogy az anyukám mérges legyen. A boltokban még lehet készpénzzel fizetni, viszont az internetes vásárláshoz számla kell."

Vannak olyan (bolttal is rendelkező) Internetes áruházak, ahol kapható az Office, de lehet készpénzzel is fizetni. Például - többek között - ilyen az Ipon:

[link]

[link]


a PCX:

[link]

[link]


vagy az Aqua

[link]

[link]


a kulcsszó a készpénzzel való fizetés illetve az utánvét.

2022. aug. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
74%

Egyetemistáknak ingyenes itt: [link]

Illetve mikor általános és középiskolás voltam, akkor is volt ingyen verzió itt [link] viszont valamit változtattak ahogy látom, de érdemes lehet utána járni a

[link]

oldalon.

Abból következtetve, hogy anyukád mérges lesz még diák lehetsz.

2022. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%
3/ Pedig az eredeti microsoftos iso-t tölti le mindenből. Persze licenszet nem ad, azt online vehetsz máshol. Az iso eredetisége a heidoc.net SHA összege szerint ellenőrizhető.
2022. aug. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Rajta van a számítógépemen az Office, viszont ha valamelyik programját betöltöm, akkor megjelenik egy olyan ablak, hogy ,,Miért kockáztatna? Szerezze be az eredeti Office-t!".
2022. aug. 25. 15:46
 10/20 anonim ***** válasza:
50%

Az egyetemivel lesz egy felhasználói fiókod az egyetemi email címmel, amivel be kell lépni az office-ba és többet nem panaszkodik, hogy vedd meg az eredetit. Gondolom a középiskolai is így működik.

Aki lepontozott nem tudom miért tette, én mindig is így használtam, ez az állam "ajándéka" az iskolásoknak.

#7 voltam.

2022. aug. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!