Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-nél hogy tudom...

Windows 7-nél hogy tudom beállítani azt hogyha mutatok valakinek egy zenét ne kelljen a hangfalhoz raknom a mikrofont?

Figyelt kérdés
XP-nél tudtam hogy kell ezt csinálni de Windows 7-et nemrég kezdtem el használni.
2010. szept. 11. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Mi a probléma?
2010. szept. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az a probléma hogy nem tudom beállítani azt hogy a belső hang ami zajlik a gépben pl. zene azt csak úgy tudom megmutatni hogyha a mikrofont a hangfalhoz rakom. úgy hallják de amúgy nem :S
2010. szept. 11. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
kifejthetnéd egy kicsit,hogy mire is vársz választ
2010. szept. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hogy a p*cs*ba állítsam be azt hogy a belső hangot is lehessen hallani a mikrofonba ?!
2010. szept. 12. 09:41
 5/8 anonim ***** válasza:
ne hari,de nem érthető ,hogy mit kérdezel
2010. szept. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Milyen belső hang? Ami a fejedben szól hozzád? Azt nem fogja más hallani, akárhova is rakod a mikrofont.

Kinek akarod megmutatni? Hangyák költöztek a mikrofonodba, nekik szeretnéd?

2010. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy az előttem válaszolók csak szívatnak, de én spec értem miről van szó. De am nem tom. Én sem rég használok win7-t. :(
2010. szept. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
használok ventrit, és a haveroknak szoktam néha mutogatni zenéket, de csak úgy tudom megmutatni hogyha a mikrofon a hangfalhoz van rakva.
2010. szept. 12. 15:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!