Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Lehet, hogy VGA Driver-t kell...

Lehet, hogy VGA Driver-t kell frissíteni?!

Figyelt kérdés

Gyári Assasin's Creed-del játszom, erős, masszív gépem van; 4 giga RAM, ATI Radeon HD 3650 512 mB-os vga, vadi új Gigabyte alaplap, Intel Core2Duo E4500 proci és 1680x1050-es 24"-os monitor........kb 45 perc játék után lefagy a játék, csak Ctrl-Alt-Del-lel tudok kilépni belőle, néha még így sem.....3 partom van Win XP-vel, mostanában raktam újra mindet service pack 3-mal és mindegyik parton így viselkedik a játék, de csak ez!Ha újraindítom, ezt írja ki; Ubisoft Autopatch; Downloading update information - de nem tölt le semmit, hanem egyből elindul a program- továbbá ;try to get update information to D:/DOCUME>1C/LOCALS>Temp/ubi15.tmp

Mit jelent ez?! Egyáltalán, hogyan kell Vga Driver-.t frissíteni?! -feltéve, hogy ez a probléma...........Köszi szépen!


2010. júl. 15. 07:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakd fel a Windows 7-t! Ott legyen bekapcsolva az Auto. frissítés. és mindig friss drivered lesz. Ilyen gépen még miért van XP? :) Én csak jót akarok neked. De egyébként menj fel az ati.amd honlapra ott van olyan hogy driver kiválasztod a kategóriát és letöltöd. felrakod. ennyi
2010. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi de már volt fenn a Win7, le is pucoltam gyorsan, rakás kaka az egész, a 80.000-es hangkártyámat és a zeneszerkesztő szoftveremet sem támogatja!!!!!!!!!! /Nem Béta, végleges verzió!/...........Hát ezért van még mindig XP-m.........:)
2010. júl. 15. 18:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!