Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segítség. Nagyon fontos. Fiók...

Segítség. Nagyon fontos. Fiók visszaállítása?

Figyelt kérdés

A minap felmentem instagramra és arra lettem figyelmes, hogy az egyik angol oldalam napi története, amit mindig nézek, nincs fennt. Gondoltam rákeresek. Törölték az oldalát, mivel sokat jelentették! Annyira kivagyok. Már majdnem 10.000 kövegője volt, és a legnagyobb undorítóság a dologban:


Semmit nem csinált, egyszerűen sok utálója volt mivel egy beteg lányról van szó és sokszor írta hogy is van az egészsége, és folyton jelentették. Sokat is bántották a kinézete miatt. Pedig ha megismerték volna, egy nagyon kedves lány volt. Most megtaláltam az új oldalt, ahol leírta mi történt és írtam neki, hogy lehet meg tudjuk oldani.


Kérlek titeket, segítsetek. Nem maradhat ez így, annyira megérdemelné azokat a követőket. Lehetséges jelentések miatti Instagram-fiók visszahozása, állítása?



2019. jan. 19. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Az instagram-mal kell felvenni a kapcsolatot.
2019. jan. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!