Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on, hogy lehet...

Facebook-on, hogy lehet beállítani, hogy szülinapom alkalmából ne bírjanak írni a falamra?

Figyelt kérdés

Azt akarom, hogy ne jelezze az ismerőseimnek, hogy ma van XY szülinapja, és ne bírjanak írni nekem.

Tudjátok van az a külön szülinapos oldal, ami direkt arra vonatkozik.


De azt nem akarom, hogy a falamra ne tudjanak írni. Szóval csak a szülinapos izét kellene tiltanom.


Hogy tehetem meg?

Elég sürgős lenne.

Nem szeretnék gázos képeket látni, mert azok brutálisak. Egyébként 18.


2017. aug. 11. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Sajnos nemlehet (bár ez elég nagy bunkóság tőlük) Annyit tehetsz, hogy folyton váltogatod a születési dátumodat az adatlapodon (tehát a hónapot, és a napot) így tuti nem fog jelezni a facebook (csak el ne felejtsd, ha PL beállítod születési dátumnak Március 11-et, akkor március 11 közelettével módosítsd a dátumot PL November 30 ra És így tovább) Remélem érted. Nem muszály az általam említett dátumokat használni, Te is kitalálhatsz másikat. Bár szerintem ez hülyeség. De az "Ismerősök" "Jókívánságait" csak így lehet megúszni a facebookon.
2017. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerűbb ha a szülinapodat úgy állítod be hogy senki ne lássa mikor van?
2017. aug. 12. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Beállítottam úgy, hogy senki ne lássa. Remélem nem fog írni nekem senki. Aki meg tudja mikor van az meg úgy is írni fog.

Szeretném csak elkerülni a tanáraim és a többi alig ismerem emberek szövegeit.

2017. aug. 12. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!