Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek feltörték vagy...

Szerintetek feltörték vagy műszaki hiba, mit tegyek? 2 citromail fiókomból egyikbe nem tudok belépni pont abba amibe az üzleti adataim vannak.

Figyelt kérdés

citromail.hu/?st=59 Mit jelen ez?

Figyelem! Skertelen belépés. Engedélyezd böngésződben a Cookie-k fogadását.

Hogy kell engedélyezni? Firefoxt használok.

Van a citromailen alul egy csík maire oda van írva, hogy "A weboldalunkon cookiekat használunk , hogy biztonságos böngészés mellett a legjobb felhazsnálói élményt nyújtsuk. Mellette egy Rendben felíratú gomb. Azt megnyomtam, de nincs változás. Szerintem nem a cookiek miatt nem enged be, ha így volna a másik citrpomail fiókomba sem tudnék belépni. Hogy lehet arról megyőződni, hogy feltörte e valaki? Már 2 órája próbálkozok, nagyon fontos lenne, mivel egész nap azt szoktam használni.



2016. jan. 23. 13:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Ember, a citromail egy életveszélyes levelezőrendszer, te meg üzleti ügyeket intézel vele?!

Nagyon gyorsan térj át valami vállalati cuccra, de legalább a Google Mail-re, mert jelenleg kis túlzással minden pillanatban veszélyben vannak a leveleid, maga a levelezőrendszer az ellenség, egy bughalmaz az egész.

Tehát, most, hogy vége az ekézésnek:

Próbáld meg IE alól is! A jelszó/felhasználónév biztosan stimmel?

G.

2016. jan. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól, hogy feltörték, semmi probléma nem lenne a belépéssel, max akkor, ha a jelszót is megváltoztatják. Akkor azonban nem ilyen üzenet lenne, hanem olyan, ami azt írja, hogy rossz a beírt felhasználónév vagy jelszó. Így javaslom inkább megtenni, amit ír.


[link]

2016. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen töltötte be néhány napja, ki tudja, miért.

Üzletire használd a Gmailt.

2016. jan. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Legalább 50x próbálkoztam már ma a belépéssel, de ugyan az van. Már több böngészőről is megnéztem és másik gépről is. Bármilyen más email és citromail címet megnyit csak azt az egyet nem amin az üzleti dolgaim vannak. A sütiket is engedélyeztem, de szerintem felesleges, mert ha más citromail címet megnyit akkor itt valami más van. Hogyan férjek hozzá? Egyáltalán mi történhetett?
2016. jan. 23. 15:43
 5/10 anonim ***** válasza:

Próbáld meg elérni a levelezésedet valamilyen levelezőklienssel - ilyen például a Thunderbird:

[link]


Beállításhoz segítség:

[link]


Másik lehetőség: töröld a böngésző gyorsítótárát, a sütiket, stb...:

[link]

2016. jan. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Írj a citromail supportnak, már ha van nekik ilyen.

G.

2016. jan. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Van hibajelző rendszerük:

[link]


Ha a hibajelenség "Bejelentkezés, jelszó gondok/» Nem tudok belépni, elfelejtettem a jelszavam vagy feltörték a fiókom!" után a "Megtaláltad a választ a kérdésedre?" kérdésre Nemet nyomsz, egy Tovább gombra kattintás után kapsz egy űrlapot, ahol írhatsz az üzemeltetőknek.

2016. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Ugyanez a helyzet nálam a férjem citromail fiókjába nem enged belépni,az enyém működik.A cookie fogadás engedélyezve van.
2016. jan. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyelőre nincs megoldás. Olvasom itt a Gyakori kérdéseken hogy másoknak is ugyanez ez a problémája van, gondolom műszaki hiba, jeleztem a citromail hibajelentőnek remélem elhárítják mielőbb.
2016. jan. 23. 22:28
 10/10 anonim válasza:
7. kommentelő megoldását tudom megerősíteni működik, válaszolnak és megoldották nekem a problémát még vasárnap pedig hétköznap van ügyintézés :)
2016. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!