Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan magyar gameplay csatornát, ahol NORMÁLISAN játszanak végig egy játékot?

Figyelt kérdés

Elöljáróban annyit, hogy sosem játszom/játszottam játékokkal (nyilván aknakereső, supermario-t régen:D), de mivel érdekelnek az elmegyógyintézetben, kórházakban játszódó filmek, ajánlották nekem, hogy neten pl. az Outlast-be nézzek bele vannak végigjátszások>így kezdtem el böngészni ezek között a csatornák között.

Egyetlen csatornát találtam, ami tényleg tetszik, értelmes, stb. a GameDay Iroda, de ugye ők más műfajban nyomják, ennek ellenére szoktam követni a videóikat.

Nade: ugye én még mindig ilyen-fent leírt- horrorjátékokba szeretnék belenézni, de akárhány csatornába eddig belefutottam, mindegyik katasztrófa....Pl most egy DayLight nézek, és borzasztóan idegesítő a pali: ordít, mint akit nyúznak, ijedezik a semmitől (még ez lenne a legkisebb baj, bár zavaró), folyamatosan káromkodik-nem vicces-, a lényeget nem olvassa el-megtalált papírok, dokumentumok, amikből kiderülne a történet, ami a lényeg lenne. De az összes ilyen tag, akibe belefutottam ugyanezt csinálja, és mocsok idegesítő.


Szóval tudnátok olyan magyar csatornát ajánlani, ahol értelmesen, normálisan játszanak egy játékot, nem csak rohangálnak fől-le miközben dobhártyaszaggatóan üvöltenek, és káromkodnak, és közben értelmes gondolatokat is felvetnek? (Mint a GameDay Iroda)

Előre is köszi:D Nagyon frusztrál, hogy alig tudok meg ezekből valamit+már vérzik a fülem:D


2014. okt. 6. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Én most fogok elindítani egy gameplay-es csatornát Youtube-on a csapatommal. Nem vagy egyedül, a mi orrunkat is bántja ez a dolog... Ez az egyik főbb oka a gameplay készítésnek. Nincs egy értelmes videós. Ezt szeretnénk mi korrigálni. Ha minden igaz, holnap startolunk el. Sajnos Ps3-on lesznek láthatóak a videók. Az Outlast meg nem jelent meg rá. De tervben vannak nálunk is a horror játékok, ( a műfaj egyik szerelmese vagyok :D ) Ha mást nem, Condemned, Evil Within, Resi, Dead Space,Alien Isolation stb.. szériákkal találkozhatsz. Ha tetszik majd, iratkozz fel. TheGameStation néven találhatsz meg minket holnaptól. :)
2015. jan. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szuper:)

Köszönöm a választ!

2015. jan. 12. 21:58
 3/4 anonim válasza:
Ne haragudj, kezdeti " nehézségek" adódtak. Mérnökeink dolgoznak az ügyön. Sajnos így a megjelenés eltolódott egy nappal. Azaz, holnapra. És névváltozás történt. A végleges nevünk: GameTester'zHugary
2015. jan. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos a GameTester'zHugary néven sem dob ki semmit a youtube-vagy csak én bénázok. Ha elkészült a csatornád, be tudnád linkelni?
2015. jan. 26. 23:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!