Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » MegaMultiMedia.eu webshopot...

MegaMultiMedia.eu webshopot ismeri valaki?

Figyelt kérdés
Rendelt már valaki innen? és meg is kapta az árut? (elég kedvezményes árak vannak, de nem találok róla semmi egyéni tapasztalatot a neten.)

#MegaMultiMedia
2014. ápr. 9. 18:44
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/97 anonim ***** válasza:
Ne rendelj. Végrehajtás alatt van, mi lehet h most buktuk be a pénzt.
2014. ápr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/97 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már rendeltem.


Teljesen biztos hogy végrehajtás alatt van?

Honnan lehetett volna megtudni ezt magánszemélyként?

2014. ápr. 11. 08:04
 3/97 A kérdező kommentje:

a feketelista.hu-ra (érthetetlen okból) csak gazdálkodó szervezet regisztrálhat a lap szövege szerint.


Ha gyorsan elállok a vásárlástól, még visszakaphatom a pénzem?

2014. ápr. 11. 08:07
 4/97 A kérdező kommentje:

Na elálltam a rendelésemtől, és megmondtam nekik, hogy azonnal fizessék vissza a pénzem, még a mai nap során.a cég nyilvánosan fellelhető adatai között találtam egy másik email címet is, oda is elküldtem.


A fura az, hogy Vaterán a közönséges magánszemélyek sose csaptak be, erre most belefutok egy állítólagosan (az első kommentelő szerint) mutyista webshopba, ahol a cég tevékenységei között a fél világ fel van sorolva. Azért remélem visszakapom a pénzem.


Amúgy ha egy cég (KFT) végrehajtás alatt van, akkor egy közönséges magánszemély hogyan nyerheti ki belőle a vételárat? A cég főnökének / tulajdonosának (ember) pénzéből kéréssel vagy jogi eszközzel? Mennyire korlátolt felelősségű egy Kft? úgy értem ha esetleg bűnöznek, akkor az emberek is felelősségre vonhatók, nem csak a cég, ugye?


Egyelőre: jogi értelemben közlöm hogy fenntartom az ártatlanság vélelmét mindaddig, amíg meg nem bizonyosodok az ellenkezőjéről.

2014. ápr. 11. 08:37
 5/97 A kérdező kommentje:

Első kommentelő, te mit rendeltél, mennyid van benne?

Nekem egy okostelefon ára (86 ezer)


van olyan feketelista cégekről, amit magánszemély is láthat?

2014. ápr. 11. 08:40
 6/97 A kérdező kommentje:

tényleg végrehajtás alatt van

33.

A végrehajtás adatai

33/1.

A végrehajtás elrendelésének időpontja:

2013. december 12.

A végrehajtás ügyszáma:

7873767441

A végrehajtást elrendelő megnevezése:

APEH Kelet-budapesti Adóigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 2.

Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja:

2014. február 6

2014. ápr. 11. 09:38
 7/97 A kérdező kommentje:

Hogy lehet egy céget "megfenyegetni"? nem veszik fel a telefont, nem válaszolnak emailre.


IP cím alapján írtam a webtárhely szolgáltatónak a szituációról. Remélem minél hamarabb leszedik ezt a csaló oldalt a netről.

2014. ápr. 11. 12:04
 8/97 anonim ***** válasza:

Feljelentést teszünk. Már találtunk egy másik hölgyet aki 80 valahány ezret bukott. Mi "csak" 27-et.

Semmire nem fognak reagálni. Amit átutaltál Te is azt a NAV már lekapta.

2014. ápr. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/97 anonim ***** válasza:
Már beszéltem a DPD-vel, soha nem álltak kapcsolatban.
2014. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/97 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Tegnap kaptam egy privát üzit a másik ilyen témájú kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__5..

kiírójától, szóval hoztam még egy embert.


Tegyünk feljelentést együtt meg még találjatok esetleg más károsultakat, akkor nagyobb lesz a bűncselekmény értéke, és üzletszerűen elkövetett csalás miatt tehetünk vádat.


Amit lehet tudni a cégről, az itt elérhető


WWW.e-cegjegyzek.hu ingyenes, részletes. nekem lementve is megvan, ezt továbbítottam az internetes domain név vagy ip cím szolgáltatónak is, ők továbbították annak a helynek ahol a szerver van. remélem mihamarabb lekerül a netről az áruház mielőtt az olcsó áraival mást is tőrbecsal. Sajnos még mindig fent van a neten (2014.04.12 12:07kor)


Eddig akkor te 27e +80e a hölgy, én 86 ezer.


még ezt is felleltem a neten :

Ez a hölgy meg 83 ezret bukott, egy notebook árát.


idézet innen:

[link]


Dátum: 2014-04-03 11:35:46

Név: Sebestyén Zoltánné

Email: seb*j*l*@********.hu

Sorszám: 4 013

Tisztelt Fogyasztóvédő Szervezet!

Sebestyén Zoltánné vagyok, Kemenesmagasiban élő pedagógus.A városoktól való nagy távolság miatt szerettem volna kihasználni az internetes vásárlás lehetőségét, ezért március elején a MegaMultiMédia Webáruház ajánlatából rendeltem egy notebookot.A megrendelés száma: 2246-994475, a rendelés előtt még telefonon is beszéltem a telefonszám:06305901624 volt, akivel beszéltem mondta, hogy fehér színű nincs-én azt kértem-de néhány nappal, ha többet várok lesz olyan is, így én a várakozás mellett döntöttem, hamar megkaptam a visszajelzést is, így elutaltam a 83 114 Ft-ot, ami a kiszállítás díját is tartalmazta. Ezek után még 2-szer módosították a szállítás időpontját, az utolsó időpont március 28 volt, én közbe jeleztem, hogy ez már nagyon hosszú idő, de azt válaszolták, ha nem kérem akkor mondjam le a rendelést és visszautalják a pénzem-ezek az e-mail váltások természetesen meg vannak. Április elseje óta nem reagálnak az e-mail-jeimre, sem a telefont nem veszik fel, nagyon el vagyok keseredve, kérem Önöket, hogy segítsenek nekem!!!Köszönöm: Sebestyén Zoltánné Kemenesmagasi

e-mail címem: sebijoli@freemail.hu


Ami még biztos, hogy a webáruház cégnél megadott email címmel illetve azzal az emberrel kapcsolatba hozható több mutyista cég is, amit töröltek vagy végrehajtottak vagy fel van sorolva minden hülyeség a tevékenységi körében.

2014. ápr. 12. 12:10
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!