Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz hogy fake ez az oldal?

Igaz hogy fake ez az oldal?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 22. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Igen, az...

Az ncore csak .cc és (azt hiszem) .nu alatt érhető el.

2013. dec. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 lindmayer ***** válasza:

kamu

de ha szeretnéd kipróbálhatod

hozz létre egy e-mail fiókot, és írj arról egy mailt-t

ha aztán kérnek valami pénzt, akkor NE hogy adj!

2013. dec. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 miért.én? ***** válasza:

Persze hogy az. Meghívót csak és kizárólag úgy tudsz szerezni, ha az oldal egy regisztrált tagja küld neked!

Mivel a szabályzatban van egy aprócska megjegyzés(a meghívó fél felelősséggel tartozik a meghívottjaiért),így sanszos hogy senki nem kockáztatná vadidegenek meghívása miatti account törlését.

2013. dec. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

meg még ilyen is van: [link]


ezeket hogy nem törli a rendörség? hissz büncselekmény amit csinál..

2013. dec. 22. 11:43
 5/14 anonim ***** válasza:
Eleve ami az ncore-on folyik bűncselekmény, milyen érdeke lenne megvédeni a rendőrségnek egy illegális külföldi oldalt?
2013. dec. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Kérdezőt te nagyon ostoba vagy! Abban nincs semmi illegális, hogy valaki meghívókat ad el ezekre az oldalakra. A kérdésedben szereplő oldal csalás, de amit másodszorra linkeltél az nem! Én tőlük szereztem nCore meghívót és ha nem lett volna, akkor még a mai napig sem lennék tagja az oldalnak, szóval nem minden helyet, közösséget kellene egy kalap alá venni.
2013. dec. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

" Bárki aki kéri, meghívót küldünk neki, nincs kivétel! Siess, írj e-mailt most, kattints az alábbi, piros e-mail címre vagy címezd ide leveledet: "


Egy hete írtam nekik, de nem is válaszoltak... :)

2013. dec. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

tegnap 20:46

akkor is kamu oldal,nekem nem küldtek

2013. dec. 25. 10:23
 9/14 anonim válasza:

Ingyen nem küldenek senkinek. Te meghívnál tök idegen embert teljesen ingyen? Kockáztatnád a tagságodat, hogy esetleg csinál valami baromságot és téged is kitiltanak? Na ugye, hogy nem.


Érdekes sokan hirdetik az igét, hogy rossz dolog pénzért eladni meghívókat, még az nCore szabályzata is tiltja. Ennek ellenére emelt díjas SMS-ért cserébe ők is prémium előfizetést ajánlanak, azaz belekeverik a pénzt ugyanúgy. Ha ők maguk is bizniszelnek, akkor más miért ne tehetné?

2013. dec. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"... SMS-ért cserébe ők is prémium előfizetést ajánlanak, azaz belekeverik a pénzt ugyanúgy. Ha ők maguk is bizniszelnek, akkor más miért ne tehetné?

"


Pont az itt a lényeg, hogy ezt nem ŐK csinálják, tehát az Ncore hanem valami átverés az egész...

2013. dec. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!