Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Open DNS blokkolót hogyan...

Open DNS blokkolót hogyan lehet letörölni?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel óta nem tudom megnyitni a google keresőt mert [link]


ez jön be, valaki tudja, hogy lehet ezt megszüntetni, nagyon idegesítő h nincs google


köszi



2013. jún. 23. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt buktad barátom xD
2013. jún. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mi az h buktam, most mi van?
2013. jún. 23. 11:52
 3/11 anonim ***** válasza:

Ooo , xar helyzet ...

kellene egy profi ,aki helyrerakja a dolgaidat.....

2013. jún. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Alapos vírusirtás kell, utána pedig újratelepítés. Vagyis szervíz.
2013. jún. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Már miért kellene ehhez szerviz? Egy op. rendszer újra telepítés nem bonyolult, csak időigényes
2013. jún. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja, mi a DNS szerver, az nem biztos, hogy ért a géphez. Ez nem lesz könnyű menet azzal a géppel.
2013. jún. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát ez a laptop 4-5 éves már, még nem volt szervizelve, de akkor most ez vírus vagy mi? Utána sem tudok nézni google nélkül. Nincs vmi program amivel le lehet törölni, vagy helyre lehet rakni?
2013. jún. 23. 14:59
 8/11 anonim ***** válasza:

akkor komolyabban:


dns server csere , vagyis op rendszeredtol fuggoen halozatikapcsolatok--aktiv kapcsolat tulajdonsagai--use the following DNS server addresses(bocs ,angol rendszerem van):8.8.8.8 ,8.8.4.4 ...ezek a google dns servereinek cimei...biztosan nem fognak blokkolni

2013. jún. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok képben, az utolsó válaszoló által leírt dolgot megnéztem, de nem jutottam semmire, nem volt olyan opció, esetleg valami egyéb tipp, vagy van valami kereső ami ugyanolyan jó mint a google?
2013. jún. 23. 23:26
 10/11 A kérdező kommentje:

Na, tegnap estes lefuttattam víruskeresőt, karbntartót, akkor nem javult meg, de most h bekapcsoltam már van megint google.

Köszi az infókat.

2013. jún. 24. 10:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!