Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldjam fel az "OpenDNS"...

Hogyan oldjam fel az "OpenDNS" tiltást?

Figyelt kérdés

Egyik pillanatról a másikra letiltotta a google.hu-t és nem tudom, miért. A vicc az egészben, h a google fordítót meg google keresést enged(előzmények), csak ténylegesen magát a google kezdőlapot tiltja.

Megnéztem a C:\Windows\System32\drivers\etc mappa hosts nevű fájlját, de nincs benne egy weboldal se(tiltás).

Chrome:

"Phishing Site Blocked

Phishing is a fraudulent attempt to get you to provide

personal information under false pretenses."

Internet Explorer:

"Oops! This page appears broken. DNS Error - Server cannot be found."ˇ

Amit olvastam neten az OpenDNS-ről az annyi, h weboldalak tiltására való szolgáltatás, de én egy weboldalt se tiltottam le vele, mivel előtte nem is hallottam róla és ha felmegyek a weboldalra, ott se találok semmi olyat, h tiltások feloldása vagy ilyesmi fület.

Sajnos ennyire nem értek a gépekhez. Minden segítséget/tippet szívesen elfogadok! Köszönöm!



2013. jún. 22. 14:46
 1/6 anonim válasza:

Szia!

"Egyik pillanatról a másikra letiltotta a google.hu-t és nem tudom, miért." Képzeld el a mai napon ugyna így jártam én is mint Te, nekem is működik a fordító stb, csak a kereső nem. Nekem igaz más hibaüzit írt ki nem egész ezt, mert én router mögül netezek és ott támadásnak veszi a google.hu-t. Egyszóval én is várom a válaszokat ha valakinek sikerül megoldást találni erre a hibára. Azt hittem a routerrel van gond, hogy magától letiltotta, de akkor nem mert meg is néztem.

Remélem sikerül valakinek választ adnia!

Szia!

2013. jún. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Megoldottam!(Legalábbis most úgy tűnik)


(azért likelem ki külön, mert nekem win7 van és hogy értsd, mit magyarázok)Windows 7:

[link]

Ha másod van, itt kiválaszthatod:

[link]

Kövesd az utasításokat, de nekem ugyanazok a számok voltak beírva a végén, így a "DNS-kiszolgáló címének automatikus kérése" részt jelöltem be és máris engedte a google-t.

Viszont, h újraindítás után vagy később is működni fog e azt nem tudom, de elméletileg működnie kellene.

Sok szerencsét!

2013. jún. 22. 23:15
 3/6 anonim válasza:
Szia! Lekötöttem a routert és ugyan az a helyzet sima modemmel is mint routerrel. Megcsináltam azt is amit belinkeltél ésnekem most írja ki azt a Phishing Site Blocked szöveget. Sajnos így nem sikerült megoldanom. Valamit tudnál tanácsolni, vagy valaki más segíteni? (win7-em van nekem is)
2013. jún. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Router nélkül működik a google ismét, csak sajnos routerrel nem akar menni nekem azt a hibát írja ki amit először bemásoltam "This is a known phishing site.

www.google.hu

Why am I seeing this?

Your D-Link router's advanced DNS services feature prevented you from loading this page to protect you from potentially harmful sites.

Learn more about advanced DNS services.

What is phishing?

Phishing is a method that criminals use to steal valuable personal information from you, such as credit card numbers and passwords, by impersonating legitimate, trustworthy sites."

Valaki segítsen mit tegyek?

2013. jún. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sajnos a routered adathalász webhelynek hiszi a google-t...Sajnos nem tudok megoldást.

Nézd meg, h nincs e telepítve valami új hülye bővítmény automatikusan a géped által. Kifogyóban vagyok az ötletekből:/

2013. jún. 23. 14:56
 6/6 anonim válasza:
Megoldódott, eltelt 2 nap semmit nem csináltam és megjavult magától :D :D :D, bárcsak mindennel így lenne várni 1-2 napot és megoldódik minden :)
2013. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!