Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tölt vissza az ncorra?

Miért nem tölt vissza az ncorra?

Figyelt kérdés
Szereztem egy ncore felhasználót és letöltöttem egy filmet.Letöltött és elkezdett visszatölteni,de kb. 1-2kb/s-mal töltött most meg már egyáltalán nem.Ez miért van?Nem akarom,hogy kirúgjanak.

2012. dec. 7. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd el a szabályzatot (amit elvileg regisztrációkor elfogadtál azzal a kijelentéssel hogy olvastad és betartod), mert azt sem tudod hogy mit kell teljesíteni hogy bent maradj.


Ez az oldal a legnagyobb peer/torrent arányú, átlagosan 20 seeder jut minden peer-re, így visszaosztani elég nehéz. Pont ezért ratiofree és más szabály van.

A válasz is így szinte biztos: nincs kinek feltölteni, mert vagy nincs seeder (partial seedert jelez az oldal leechernek), vagy pedig van leecher, de túlseedelt a torrent, és még lassú is a feltöltési sebességed, esetleg még passzív is vagy.

2012. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na jó nagyon szépen köszönöm a válaszod,de ebből csak azt értettem meg,hogy nem olvastam el a szabályzatot.A többi nekem kínai!
2012. dec. 7. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát ebből még lehetnek problémák. Ha torrentezni sem tudsz és pont a legjobb oldalra jutsz be, akkor nagyobb az esélye hogy kiszóródsz és többet vissza sem kerülsz.

Míg azok akik évek alatt jutottak be, azok megjárták a ranglétrát és közben profin megtanulták használni a letöltőprogramot, a rendszer működését és trükkjeit, szóval mindent hogy stabilan és gond nélkül bent tudjanak maradni bármilyen oldalon.


Sajnos ha nem érted azzal nem tud senki semmit kezdeni, ez a rendszer szakszavakból áll és a magyar felhasználók is az angol kifejezéseket használják.

A utorrent.hu oldalon vannak leírások elméleti és gyakorlati tartalommal is, azt elolvasva is már képbe lehet kerülni.


Az oldalon bent maradni pedig egyszerű: vagy 1.0 arányig kell seedelni (feltölteni) és kiszállhatsz, vagy ha nem sikerül akkor összesen 48 órányit kell seedelni 14 napon belül. Ha ez teljesül, akkor szintén betartottad a szabályokat és nincs gond. Ha nem sikerül betartani, akkor először megvonják a letöltést, majd idővel ki is tiltanak. Kitiltott tag pedig nem kerülhet vissza. A meghívó felet pedig miattad szintén kitilthatják.

2012. dec. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magyarul hagyjam had fusson 48 óráig a seedelés és akkor minden oké?Nem baj ha ilyen lassú?
2012. dec. 7. 23:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem, ez direkt egy kedvezmény amiatt hogy nehéz visszatölteni a tartalmat a sok kapcsolódó és gyors tagok mellett.

Az Aktivitás menüben tételesen látod hogy melyikből mennyi idő van hátra. Ha a státusz színe zöld, rendben van.

2012. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazad van teljesen amatőr fejjel ugrottam neki az ország egyik legjobb torrent oldalának.Elolvastam az utorrentes dokumentumokat meg az ncore szabályzatát.Beállítottam mindent megfelelőre,de továbbra is lassú és most már tudom miért.Olyan tartalmat töltöttem le ami a kutyát se érdekli ezért nincsenek leecherek akiknek tudnék feltölteni.Bent hagyom 48 óra hosszáig hátha kell valakinek és kész.
2012. dec. 8. 10:50
 7/8 anonim ***** válasza:

A 48 óra nem azt jelenti hogy feltölteni is kell közben, csak hogy fusson a torrent. Ha 0% adatot töltesz vissza, de a 48 óra megvan, akkor is teljesítetted a szabályzatot és nem kapsz semmilyen korlátozást vagy büntetést.


Hiszen amiatt van ez a kedvezmény, hogy átlagosan minden torrentre rajtad kívül még 20 seeder jut akik előled veszik el a feltöltés lehetőségét. Emiatt elvileg egy lassú nettel sosem tudnád teljesíteni az 1.0 arányt, vagy csak hónapok alatt.

2012. dec. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen valóban csak annyi legyen meg hogy 48 órán át fusson az utorrent vagy amit használsz és legyen benne amit letöltöttél. Ha ncore on a nevedre mész lesz egy olyan opció hogy HnR ez a Hit n Run itt jelzi hogy az adott torrentnél mennyi van még hátra. Szóval az se baj ha 0,00kb/s el töltesz csak fusson.
2012. dec. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!