Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook. Ki nézte meg az...

Facebook. Ki nézte meg az adatlapodat?

Figyelt kérdés
Jó tudom minden nap felteiszi valaki ezt a kérdést, hisz mindekit érdekel ki az aki gyakran látogatja fényképeit/adatlapját. Minkinek az a válasza, hogy ilyen nics, tilos, meg nem tervez a facebook de nekem egy bartánőm egyszer használt egy alaklmazást amit retentő kevesen alkalmaztak még. Sajnos a csajjal összevesztem és egyébként sem árulná el a nevét. Nekem megnézte hogy ki láttam a lapom és hát elég hihetőnek tünt! :) Ha tud erről valaki bármit írjatok kérlek már csak azért is mert már senkinek nem nézem meg a képeit mert reteggek hogy meg van neki ez az alkalmazás! Előre is köszi a váaszokat! :)

#Facebook #alkalmazás #adatlap #ki nézte meg az adatlaod?
2012. szept. 22. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni ki nézte meg az adatlapodat.
2012. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen facebook appok amik ezt ígérik, és ki is dobnak valamit, de full véletlenszerűen írja ki az embereket, köze nincs a valósághoz.
2012. szept. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nincs ilyen alkalmazás
2012. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen alkalmazás. Az ilyenek mind kamu sz*arok, és csak randomra összeírkál pár embert.
2012. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ez ne olyan! Ez nem csak ki ír pár nevet. Olyanokat is kiírt akikhez semmi közöm. Senkim nem ismeri! Lehet hogy ez is kamu de akkor nagyon jó összerakták, mert rohadt hihető! :D És tényleg tudom hogy eszer átjöt hozzám egy srác május körül is akkor látta az adatlapom és ez a program kimutatta hogy májusban ....(ez a fiú) megnézte az adatlapod!
2012. szept. 22. 23:00
 6/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen meggyőzni azt, aki hinni akar benne...
2012. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én télleg tudok...
2012. nov. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Zsolt Petrik válasza:
A facebook egy közösségi oldal. azért van hogy megossz képeket,videókat,véleményeket stb,stb ne csodálkozón senki hogy az oldalunkat,profilunkat megnézik mások is :-)
2013. júl. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!