Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on honnan tudhatom...

Facebook-on honnan tudhatom meg hogy ki ment rá az adatlapomra?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy... (1.625)
2012. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ird ki az üzenö faladra kérdésnek,hogy ki lesi a sz@ros lapod! kit érdekel.....:))
2012. szept. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi az intelligens kuturált választ! És hogy én is válaszoljak a Te kérdésedre: engem érdekel! Nyilván ezért irtam ide kérdésnek! De ha Téged nem érdekel, vagy zavar, ne olvasd el- ez ennyire egyszerü!!
2012. szept. 11. 14:56
 4/10 anonim ***** válasza:
hát.......voltak ilyen hülyeségek ahol pl ki nézt meg utoljára az adatlapd tudd meg te is me x-nek máry-megnéze vajon neked ki?!! próbálj ilyent keresni!!! Amúgy ezenkívűl tényleg sehogysem tehát ilyet nemnagyon sőt......mindegy igyvan
2012. szept. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
És akkor megint lepontozza a jó választ, pedig itt is ezerszer megkérdezték és elmondtuk hogy ilyen program nincs...
2012. szept. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Fehérsrác Téged nem pontoztalak le, épp ellenkezöleg!!
2012. szept. 11. 16:11
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem rád gondoltam, hanem arra aki piros kezet nyomott...


Sokszor kifejtettük már, hogy ez átverés, max egy kis statisztika, vagy az sem. Véletlenszerűen dob fel embereket és ráfogja hogy ők néztek téged és egy csomó ember meg beveszi... Ennyi a titok...

2012. szept. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom, ez ilyen néphülyités!! Hát aki bedöl az meg is érdemli!


Engem az érdekelt volna hogy a facebook-on belül (nem alkalmazás, vagy ilyesmi) van e olyan menü ahol ezt követni lehet, de ezekszerint nincs...

2012. szept. 11. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Facebookon belül ha van is, az mind kamu, mert nem egyeztethető össze az adatvédelmi törvénnyel, mert ahhoz meg senkinek semmi köze, hogy ki kit néz meg...
2012. szept. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ez mondjuk jogos!


Köszi a választ!

2012. szept. 11. 18:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!