Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mért van az hogy az összes...

Stex124 kérdése:

Mért van az hogy az összes video amit a neten akarok nézni teljes képernyőn akad? Ja és a cpu 100%-on megy akkor- google chrome-t használok! Internet: 25mbps

Figyelt kérdés
a gépen egy laptop! AMD Turion64 1.8ghz, 1gb ram, ati x700 128mb vga!!! újratettem a gépet-mindent! Valaki segítsen ha tud!!! valami programm vagy valami ..........

2012. aug. 8. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kevés neki az 1GB RAM, de videomemória sem igazán sok. Memóriát érdemes lenne bővíteni legalább 2GB-ra, az nem nagy összeg.
2012. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oké hogy kevés!!! azaz szerintem nem annyira mivel hogy ezt nem rég óta csinálja! nem értem hogy miért! tud gyengülni a memória vagy a cpu??? mert hogy még a rossz minőségű videóknál is akad, de a letöltött filmeknél nem akad! valami gyorsitó programm nem létezik ilyenre?
2012. aug. 8. 18:56
 3/12 anonim ***** válasza:

Másik böngészőt próbálj ki.

Vagy jobbklikk a videón és nézd meg van-e változás a settings/hardveres gyorsítás pipa kivételének...bár nem hinném...

100%...ez akár vírus is lehet, bár azt írod újrahúztad.

(drivereket feltetted a gépre)

2012. aug. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nod 32 fenn és futtatva a mélyellenőrzés! az mellett lemeztörezedettmentesitettem, és fenn van az Advanced system care pro 5.0 amit sürün futtatok!
2012. aug. 8. 22:21
 5/12 A kérdező kommentje:
ja és persze minden driver fenn van! játék sem tettem fel direkt!érdekes most probáltam a mozillát(14)na.. ezzel most nem akad!!!CSODA!!! csak azt nem értem hogy probáltam már a mozillát és akkor is fenn állt a probléma.. most leszedem a chromot-alapértelmezővé teszem a mozillát azt ha bevállik akkor marad a háznál! ha nem akkor safari vagy explorer proba de ezek nagyon lassuak állitolag!!
2012. aug. 8. 23:22
 6/12 anonim ***** válasza:
És a cpu most firefoxnál mennyin fut?
2012. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Érdekes!egyszer akad máskor nem! cpu 60-100% között!...aztán tegnap futtatam egy memoria tesztelő progit ami "csak" 6 óra volt,ami hibát nem talált. de még mindig nem értem hogy valamieknél mér akad? pl 720p vagy feletti videot esélytelen lenne megprobálni is mer hát ahhoz gyenge a 128mb! valami programm kéne ami hatására nem akad a video... vagy valami ötlet hogy hogy lehetne kiküszöbölni a hibát
2012. aug. 10. 16:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Üdv.

Szerintem neked az a problémád, mint nekem volt. Csak teljes képernyős videónál van szaggatás, de a képen is látszódik ez... Nem durván, de zavaró.

A megoldás a felesleges flash pluginok kikapcsolása a chromeban.

Írd be a címsávba: chrome://plugins/

A Flash-t keresd, ott katt részletekre. Nekem ott 3 fájl van, de csak 1et engedélyeztem, és megszűnt a szaggatás :) Itt egy kép róla:

[link]

Aztán majd írj hogy nálad bevállt -e a dolog. Sok sikert:)

Zsoltee

2012. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mellesleg szerintem hibás a chrome jelenlegi beépített flash pluginja, ezért csak ki kell iktatni és rávenni hogy az általad feltelepitett-et használja:)
2012. aug. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

KIRÁLY VAGY!KÖSZ! de már mozillát használok!!:DDD

ezzel nem volt gond- sőt megvagyok vele elégedve!még egyszer sem fagyott le mint az összes elődje! az a lényeg hogy a plugineket kell tiltanom azt csá! még egyszer Kösz

2012. aug. 13. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!