Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy elméletem, hogy kik...

Van egy elméletem, hogy kik nézik meg a FaceBookos profilomat, de szerintetek van benne reláció?

Figyelt kérdés

Nos, Idővonalam van. ( de egyébként ez az elmélet a sima profilra is mondható) Sőt már a sima profilnál is felfedeztem, csak az idővonal kétszeresen mutatja az ismerősöket.

Nos az elméletem pedig, hogy akiket kidob az ismerős általában azok akik utoljára látogatták a profilomat, vagy gyakrabban teszik mint mások. Elsőnek azt hittem, hogy azokat dobja ki, akikre én rámegyek, de hamar észrevettem, hogy van egy kettő amire nem is mentem rá.

nos most idővonalam van és kétszeresen dobja ki az ismerősök számát. Azért is gondolom, hogy azok jönnek ki, mert van a kiadottak között olyan aki lájkolja a dolgaimat, de egyik adatlapjára se megyek fel gyakran. Nos szóval szerintetek van benne valami?

És az idővonal alatti ismerősök is azokat adhatja ki? Mert tudom egyes emberekről hogy látogatják az adatlapom, de néhányat alig akarom elhinni (a boldogságtól persze :D )

Szóval szerintetek van benne reláció?



2012. júl. 28. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hülyeség
2012. júl. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nincs, a facebook ezt nem publikusan tárolja, úgyhogy felesleges is ezen filózni.
2012. júl. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
sztem sincs benne RÀCIÓ...reláció a matekban van :D
2012. júl. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
amúgy meg elvileg vannak olyan alkalmazások facen,amik kiírják az adatlapod utolsó látogatóit,használd azt,ha ennyire izgat :D (csak meg ne kérdezd a nevét,mert lövésem sincs xD)
2012. júl. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de az az alkalmazás is kamu..olyan emberekre jön ki hogy látogattam az adatlapját, akinek egyszer nem jutott eszembe hogy felnézzek vagy ilyenek..
2012. júl. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!