Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan kell regisztrálni a...

Hogyan kell regisztrálni a youtube-ra?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudok angolul, de szeretnék rá regisztrálni.

Valaki leírná lépésről lépésre, hogy hogyan kell?


2009. júl. 5. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Helló!:D


Először is felmész a youtube.com-ra utána keresel 1 olyan szót hogy sign up ami az oldal jobb oldalán fent szokott lenni.Rámész majd az Usernamehez beírod a felhasználóneved,location-nál kivalasztod hogy hol laksz,date of birth itt kiválasztod miko születtél hó/nap/év,gendernél kipipálod a male-t ha fiu vagy female-t ha lány vagy,ezt csak akkó pipáld ki:"Let others find my channel on YouTube if they have my email address" ha engedélyezni akarod azt hogy megtalálják az oldalad ha megvan nekik a te email cimed, utána rá klikkelsz az "I accept"-re.Bejön 1 másik oldal. Your current email address: ide az email cimed irod,Choose a password: ide a jelszavad es a kövibe is:D Word Verification: ide beirod amit a képen látsz:D és kész is de majd nézd meg az emailedet:D remélem érthető voltam :D


ja és lehet talizni fogsz olyanokkal hogy password must be at least 8 character ez azt jelenti hogy a jelszavad minimum 8 karakter kell legyen,vagy this username is invalid,ez a felhasználónév már foglalt (nem érvényes).


Remélem nem voltam túúúúúl részletes:D am igazából angol a billem (ha nem stimmelne a helyesírás):D

2009. júl. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2009. júl. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Mennyi idő míg megkapom a mailt? Freemail-es vagyok
2009. júl. 5. 21:22
 4/5 anonim válasza:

én is megpróbáltam nekem ezt adja ki:

Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com.

ez mit jelent..én mit csináljak?

2010. febr. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sorry. Based on the information you have submitted to us, you are ineligible to register for YouTube.com.
2010. febr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!