Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan állítsam be, hogy a...

Hogyan állítsam be, hogy a számítógép bekapcsoláskor magától kapcsolódjon az internethez?

Figyelt kérdés

Régebben mindig magától csatlakozott, de azóta 1x újra lett telepítve, akkor felkellett hívni az internet szolgáltatóját, és ők telefonon keresztül segítettek beállítani, viszont abban nem segítettek hogy hogyan állítsam be hogy magától csatlakozzon. Azóta mindig nekem kell egy kis ikon rákattintásával engedélyeznem hogy csatlakozzon. Csak ez már kicsit idegesítő. :S Ja és Windows XP van a gépemen.

Létszi segítsetek. Köszönöm mindenkinek. :)


2009. jún. 17. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Indítópultba kell rakni a csatlakozási ikont. Nekem kábelnetem van, ott mindig "neten" van a gép, a tiéd Adsl?
2009. jún. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, nem az sajnos, nincs vezetékes telefonunk sem.
2009. jún. 17. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg így ?

Vezérlőpult > Internetbeállítások > Kapcsolatok > Automatikus.....

[link]

2009. jún. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
...és sikerüüült :D Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, különösen az utolsó válaszolónak :)
2009. júl. 13. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!