Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért kapok ilyen üzenetet,...

Miért kapok ilyen üzenetet, ha nincs is fent az alkalmazás?!

Figyelt kérdés

Most kaptam IWIW-en: Egy ismerősöd értékelt a Csajok és Pasik alkalmazásban. Ha kíváncsi vagy az eredményre kattints az üzenet fejlécére, és az alkalmazásban válaszd a statisztikám menüpontot.


Nincs is fent ez az alkalmazás. Felvettem, hogy mégis meg tudjam nézni, de nem kaptam semmiféle értékelés. Aztán töröltem, mert nem kell. De nem értem... most akkor mi van?


2009. jún. 5. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az alkalmazás aktiválása előtti értékelések törlődnek, azért nem látsz semmit. Most már látni fogod, ha új érkezik.
2009. jún. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nekem nincs is fent, akkor hogy a fenébe értékelnek? Nem akarom, hogy értékeljenek, ezért nem tettem fel! Hű, de utálom ezeket a rohadt alkalmazásokat. Hogy lehetne kikerülni ezt az értékelést?
2009. jún. 5. 11:25
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott ilyet küldeni, pedig nincs felvéve az alkalmazás és véleményt sem írtak rólam.


Szerintem ezt csak a rendszer generálja, hogy minél többen használják azt az alkalmazást.

2009. jún. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Többek között ezért töröltem magam az IWIW-ről. Ezekneka baromságoknak semmi értelme, úgyse használtam az egészet semmire, a barátaimnak mind tudom a telefonszámát.

Lassan olyan az egész mint egy pók, ami a hálójával körbefonja az embereket.

2009. jún. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én is utálom az IWIW-et, egyszer már töröltem magam, de visszaregisztráltam, mert én használom, van akit csak ott tudok elérni, egyszerű a levelezést, stb, ezért kell. Csak ez a hülye alkalmazás ne lenne, már nagyon irritál! Teljesen tönkretették az oldalt.
2009. jún. 5. 11:34
 6/6 A kérdező kommentje:

"Értékelni az ismerőseid tudnak, és azért van erre lehetőségük, mert valamikor igent nyomhattál az iWiW azon kérdésére, hogy engeded-e, hogy az alkalmazások hozzáférjenek néhány iWiW-es adatodhoz. Az eredmény teljesen névtelen, és ha nem vagy belépve az alkalmazásba más nem is láthatja azokat. Ha zavarnak az értesítések, amik érkeznek úgy tudom azokat is ki lehet külön kapcsolni."


Írtam nekik, ezt válaszolták. Hát remek...

2009. jún. 5. 11:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!