Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem unalmasak ezek a körüzenet...

Nem unalmasak ezek a körüzenetek facebookon (elköltöztem meg cm stb)?

Figyelt kérdés

Megint nézek fel face tele van ilyen : elköltöztemekkel persze már tudtam mi a teendő...

Elsőre tavaly még irritált is de mostmár unalmas meg a szánalmas kategóriába sorolnám

Ti hogy vagytok ezzel?

Gyerünk, hölgyek, ismét mellrák elleni kampány hónap van. Talán mindannyian emlékeztek arra a kampányra, amikor a melltartótok színe és az, hogy hol hagyjuk a táskáinkat volt az állapotunk (itt a facebook-on). Ez annyira széles körben terjedt el, hogy még a hírekben is megemlítették, és az állapotok folyamatos változása rengeteg ember figyelmét felhívta a problémára.

*Ne mondjátok el a férfiaknak, hogy mit jelent az állpototok! Másold be ezt az üzenetet és küld el minden nőnemű ismerősödnek hogy megláthassuk, tudunk e ismét olyan hangosak lenni, mint tavaly. Most a születésnapunkat használjuk fel hozzá. Írd ki állapotodnak, hogy" Elköltözök (születésed hónapja) -ba (születésed napja) hónapra. Pl: febr.14-én született: Elköltözök Londonba 14 hónapra.

*Kulcsa a hónapokhoz: Január:Mexico, Február: London, Március: Miami, Április: Dominikai Köztársaság, Május: Franciaország, Június: Szentpétervár, Július: Ausztria, Augusztus: Németország, Szeptember: Hollandia, Október: Amszterdam, November: Las Vegas, December: Kolumbia


21/F


2011. nov. 21. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ez szerintem semmire nem hívja fel a figyelmet, legfeljebb egy újabb zavaró elem amit lehet terjeszteni. Vagy akkor a nők ilyen gondolkodásúak, hogy ha azt mondják nekik, hogy menj el szűrésre, akkor nem mennek el, de ha olyan kódolt üzenetben kommunikálnak, amit amúgy ők megértenek, akkor elmennek. Az, meg hogy a férfiak elől kell titkolni ilyeneket, eléggé szánalmassá teszi a dolgot.


Alapvetően az sem világos, hogy miért pont a Facebook lesz a motiváló erő arra, hogy valaki szűrésre menjen. Ha az oldal nem létezne, akkor vajon az emberek nem járnának szűrésre, nem tudnának ezekről a dolgokról? Ha mindenkinek az az érdeke hogy egészséges legyen és maradjon, akkor magától is el fog menni ilyen dolgokra, különösebb rásegítés és spammelés nélkül.


A kérdésre válaszolva nem sok mindent tudsz csinálni, csak letiltogatni azokat, akik hajlamosak mindenféle 'add tovább' jelzésű üzenetet közvetíteni, rendszeresen.

2011. nov. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt már én is beszéltem pár emberrel hogy ez ami a legkevésbé fogja motiválni az embereket hogy elmenjenek szűrésre.
2011. nov. 21. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mióta feminizmus?
2011. nov. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Attól még ugyanúgy lesz mellrák hogy a sok ... kiírja, ráadásul az elmúlt héten vagy 50 ilyen levelet kaptam! Agyamra megy már!


19/L

2011. nov. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!