Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon Vírus lenne?

Facebookon Vírus lenne?

Figyelt kérdés
Facebookon egyik ismerösöm irt az üzenőlapomra egy WEBCAM-os alakmazást. Rákattintottam nem történt semmi. És megkérdeztem tőle hogy ő mit küldött nekem . Ő azt mondta hogy nem irt és nem küldött nekem semmit. Akkor mi volt ez vírus? Köszönöm. U. i (az alkalmazás eltünt már és alkalmazásaim között sincs) És bocsánat előre ha nem
2010. nov. 6. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne vírus?
2010. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
elnézést előre ha nem lehet valamit belöle érteni
2010. nov. 6. 19:31
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


Gondolkozz, mielőtt klikkelsz

[link]

2010. nov. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Klikkelés előtt gondolkodni


Mielőtt benyomja a Tetszik vagy Like gombot, gondolkozzon! Elterjedt ugyanis egy olyan vírus (clickjacking worm), amely a like gomb megnyomását követően minden barátunknak kéretlen levelet küld a nevünkben. Ha el akarjuk távolítani ezt a férget, törölni kell a fertőzött levelet az oldalunkról, az üzenőfalról, majd ellenőrizni kell az alkalmazások beállításainál a gyanús programokat. Pontosan ezért kizárólag olyan gépről "lájkoljon", amin frissített, megbízható vírusirtó szoftver fut. A Facebook profilba inkább ne is jelentkezzen be nyilvános számítógépekről!


[link]

2010. nov. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Bocs az offért, de nem akartam új kérdést kiírni.


Ha rákattintottam arra a fajtára, aminél kéri, hogy engedélyezzem az alkalmazást, de nem engedélyeztem, vagyis rögtön kiléptem, mint ez megjelent, akkor is vajon beléptem ebbe a cuccba? Nekem is fog küldeni embereknek ilyeneket? És azt én látom az adatlapomon? Vagy mások adatlapján?

Bocs de kissé kétségbe estem, nem szeretném, ha látnák az emberek, hogy ilyeneket küldök, ha nem tudják, hogy vírus, de ha tudják, akkor is, miért kattintok én egy ilyenre rá?!

2010. dec. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!