Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ingyenes magyar (+36) virtuáli...

Ingyenes magyar (+36) virtuális mobilszám van most elérhető? SMS fogadásra.

Figyelt kérdés

Korábban volt a quackr.io-n magyar szám is, de megszűnt már.


Tudtok esetleg?



ápr. 24. 17:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Veszel egy SIM kártyát bármelyik hipermarketben 500 Ft-ért és annyi SMS-t fogadsz rá amennyit csak akarsz.
ápr. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem ezt kérdeztem.
ápr. 24. 23:36
 3/12 anonim ***** válasza:
71%

1#

mai világban kinek van 500 forintja ?

ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
még csak fizetni sem kell érte.. rendelsz egyet neten.. és ingyen kiküldik..
ápr. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de én nem ezt szeretném megtudni. Hanem hogy hol találok ilyet.
ápr. 29. 07:39
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
A pszichiáter tud segíteni.
ápr. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%

Ti tényleg ennyire nem értitek? A kérdező nem arra kíváncsi, hogy milyen SIM kártyák vannak, hanem az volt a kérdése, hogy van-e ilyen szolgáltatás. Gondolom nem azért, mert ne lenne 500 forintja, hanem azért mert teljesen irreleváns, hogy mennyibe kerül egy SIM kártya a kérdés szempontjából, mivel nem az volt a kérdés, hogyan fogadjon SMS-t, hanem az, hogy milyen ingyenes virtuális mobilszám elérhető SMS fogadására.

Gondoltatok már arra, hogy nem mindig a kérdező a hülye, csak lehet hogy te nem érted a kérdést? Ha nincs szolgáltatás, azt kell írni, hogy bocsi, de nincs ilyen, főleg miután az első válasz után kiderült, hogy nem a SIM kártya volt a kérdés. Nem kell szellemi fogyatékosnak kikiáltva pszichiáterhez küldeni, mert nem érted a kérdést... Itt a hangsúly nem azon van, hogy hogyan fogadjon SMS-t, hanem azon, hogy milyen virtuális telefonszám szolgáltatás van erre a célra.

Feltételezzük már néha, hogy a túloldalon is ember ül, és nem szenved mindenki kognitív disszonanciában...

ápr. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
Ember, most jövök a mobilszolgáltatómtól.
ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
100%
Én nem tudok róla.
ápr. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Csak most jártam itt azóta.


ápr. 29. 12:12

Köszönöm!


Igazán jól esett olvasni.

Igazad van teljesen, egyszer én is megpróbáltam hosszabban elmagyarázni valamit, aztán meg kiderült, hogy ilyenkor az ember mindenféle őrült is lehet, hogy "vergődik itt" ahogy valaki írta anno.

Ezek szerint már ilyen is van.


Nem tudom akik úgy viselkednek mint itt is páran ők vajon tényleg ennyire értetlenek-e, bár akkor a való életben is elég komolyan problémáik lehetnek és nem is csak a munkával, hanem a hétköznapokban is.

Vagy pedig jól esik kötekedni, osztani az észt, de azt meg mire föl mert egy ilyen semleges kérdés kapcsán mi a jó ebben?


Nem tudom egy ilyen honlapot ahol bármit meg lehet kérdezni miért kell ilyenekre használni, de másfajta kérdéseknél is láttam már ezt. Pedig amúgy nagyon jó praktikus honlap lenne, nem pedig arra használni, hogy kiélje magát rajta aki ilyen.


Na mindegy, köszönöm a segítséged és hogy kipártoltál ilyen értelmesen elmagyarázva a többieknek!!!

tegnap 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!