Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A jewtube mást sem enged...

A jewtube mást sem enged kommentálni / másnak is állandóan törlik a kommentjeit?

Figyelt kérdés

Most főleg azokat kérdezem akik elsősorban angolul kommentelgetnek.

Igazábol nem is törlik hanem en bloc meg sem jelennek a frissen megírt kommentek.

Nekem kb a kommentek negyede se kerül ki amit írok, és nem a legtöbben nem beszélek csúnyán.

Vagy shadowbannelik a kommentet (tehát ha be vagyok jelentkezve akkor úgy látszik mintha ott lenne a komment viszont ha kijelentkezek vagy fiókot váltok egyből eltünik) vagy egyszerűen csak nem jelenik meg, viszont magyarázatot soha semmire nem adnak.

Ha mondjuk annyit írok hogy "csillámpóni" vagy XD azt azért még engedik de ha mondjuk egy cseppet is komolyabb témárol írok azt rögtön törlik. Másnál is jelentkezett ilyen?



ápr. 19. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
78%
A masszív zsidózás alapján nem sok értelme van bármivel is érvelni.
ápr. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez ilyen. Amúgy nem tudom figyelted-e, de ha például a "Hitler" szóra keresel, az nem kerül bele a keresési előzményekbe, nem lesz ott a kis legördülő javaslatok közt. A "Stalin" szóval például nincs ilyen baja.
ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Valoszinuleg a szelsoseges kommentjeidre mar korabban is felfigyelt a rendszer... most pedig hisztizel jo fasko modjara, hogy neked miert nem jarnak a szabadsagjogok. :))

Egyebkent meg van olyan beallitas is a feltoltoknel, hogy bizonyos szavakat tartalmazo kommenteket automatikusan elrejtsen a YT a videoik alatt. Illetve ha spam/vulgaritas gyanus, akkor is megfogja a rendszer es a feltoltonek kell jovahagynia kesobb manualisan a megjelenest.

ápr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!