Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letiltott a facebook.Nem...

Somogyi Dávid2 kérdése:

Letiltott a facebook.Nem tudok mit csinálni vele. Van ötlete valakinek?

Figyelt kérdés

Emailban jött egy üzenet hogy ellenvetéssel élhetek. Rá is kattintottam majd ez a szöveg fogadott : - Ismételt ellenőrzést kértél

Ha azt állapítjuk meg, hogy a bejegyzéseid vagy hozzászólásaid nem tartották be a közösségi alapelveinket, a fiókod letiltva marad.

Mindig szem előtt tartjuk a Facebookot használók biztonságát, így amíg a bejegyzéseid és hozzászólásaid ellenőrzés alatt állnak, addig nem tudod használni a Facebookot. Na ennek már 20 napja. Tegnap kaptam ismét egy emailt hogy nem fejeztem be az ellenvetési folyamat lépéseit. De nem volt semmilyen lépés lehetőség. Telefonon már nem is enged belépni, laptopon igen ott is csak a súgót tudom használni. Ott ez a szöveg fogad: Problémákat észleltünk az üzleti fiókjaidnál.

A problémákat a Vállalkozások támogatási kezdőlapján háríthatod el. De ahogy rákattintok visszadob a kezdőképernyőre és ugyanaz a szöveg fogad ami a legelején. Valakinek valami ötlete?



jan. 3. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudsz vele mit csinálni.

Ez ilyen sajnos.

jan. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És most várjak hátha lesz valami vagy csináljak egy újat?
jan. 3. 17:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz újat, de semmi sem garantálja, hogy előbb-utóbb nem lesz tiltva az is.

A legjobb amit tehetsz, hogy hanyagolod és keresel egy értelmesebb alternatívát a kapcsolattartásra.

jan. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

türelmesen vársz és nem irogatsz a facenek email-t, nem lesz tőle gyorsabb a folyamat.


normálisan kell használni, nem baromságokat irogatni

jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Van aki nem is nagyon használja a facet, csak néha olvassa a "hírfolyamot"


Aztán mégis jön neki az üzenet, hogy "megsértette a közösségi elveket" és kitiltja a facebook.

jan. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
12éve regisztráltam, velem még nem történt ilyen
jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Visszakaptad a fiókod azóta? Én január 31 óta vagyok ezzel a státusszal...

Csináltam egy új fiókot de 5 óra alatt észrevették és tiltották azt is.

márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia. Sajnos nem. Próbáltam már szinte mindent de semmi változás. Még van hátra 100 napom.
márc. 12. 03:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!