Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Celeb blocker lehetséges?

Celeb blocker lehetséges?

Figyelt kérdés
Hi rakerestem a celebrity blocker kifejezésre de semmi használhatót nem találtam. Létezik hogy nincs ilyen böngésző kiegészítő, vagy rosszul kerestem? Egyáltalán megvalósítható addblocker szerűen, tehát hogy maga a hír se látszódjon a celebekről?
2022. júl. 27. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy program azt csinálja amit megmondtak neki, hogy csináljon. Ki mondja meg hogy ki számít celebnek és ezért őt blokkolni kell? Erről nincs konszenzus, így blokkoló program sem létezik. Ne olvass bulvárt és lapozz tovább ha ilyen tartalmat látsz, ez is működik. És ne idegesítsd fel magad feleslegesen olyan dolgokon amit egyszerűen ignorálni lehet.
2022. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondolom wikipédián van lista celebekről. Amúgy tudom ignorálni őket de el kell olvasni az összes címet a címlapon hogy ismerd a "híreket" magyarán ha akarod ha nem akkor is tudni fogsz róla hogy mit tudom én curry testvére cirkuszban szült stb. De ha a celeb neveket tartalmazó hírek egyáltalán nem jelennének meg a fő oldalon akkor ezt meg lehetne úszni. Ez az egyik. A másik hogy ha elején használnák akkor az "újságírók" se írnának róluk annyit hiszen nem volna belőle reklámbevétel. És legutoljára. A celebek ismertsége csökkenne a bevételik csökkennének és megszűnnének celebek lenni.
2022. júl. 27. 16:39
 3/4 Szirty ***** válasza:

Jó ötlet!

Sajnos azonban a megvalósítása nehézségekbe ütközik.

Kb mint a faxság blokker vagy a hülyeség szűrő...

2022. júl. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 SIDLER22 ***** válasza:
Én ezt úgy oldottam meg, hogy nem olvasok híreket és kész. Ha valami nagyon fontos és életbevágó hír van (pl csak 50 litert lehet már tankolni a kutakon) akkor általában anyám vagy apám felhív és közli és ez nekem elég is. TV-t nem nézek. Redditen olvasok mostanában egyre többet r/hungary-t meg YouTube-ot nézek aztán kb ennyi.
2022. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!